لیفت وجوانسازی صورت با لیزر

برای لیفت و جوانسازی صورت با لیزر دستگاهای مختلفی ساخته شده است و از همه مهمتر اینکه خیلی از شرکتهای سازنده این دستگاها ادعاهای زیادی برای تاثیر پذیری بالای دستگاهایشان دارند .

درمیان لیزرهای جوانساز دارای تکنولوژی خاصی هستند که باید نکات بیشتری برای رعایت ایمنی را درنظر داشته باشیم . برای جوانسازی باید حتما از طریق روشهای طبیعی و بدون عارضه این کار انجام بشود و از روشهای کمکی دیگر برای افزایش تاثیر گذاری کمک گرفته بشود .

برای جوانسازی پوست ابتدا باید لایه های عمقی توسط گرمای تابیده شده توسط نور لیزر به مرحله برسند که رشته های کلاژن و الاستین موجود ذر لایه های زیرین پوست شروع به بازسازی مجدد نمایند که نکته مهم اینجاست که باید سطح پوست خنک باشد و به مرحله سوختگی نرسد .

 

اگر لایه درم  پوست که محل ساخت کلاژن است به دمای 42 الی 47 ذرجه برسد و به مدت 10 الی 15 دقیق ذر حالت بماند ولی سطح پوست خنک باشد مرحله اصلی بازسازی کلاژن شروع میشود .

ذزذستگاه های پیشرفته لیزر جوانساز چوست  مثل لیزر فوتونا  این نکته رعایت شده که با استفاده از سنسورهای بسیار دقیق سطح پوست کاملا کنترل میشود و دراین حالت اگر درجه حرارت بالا برود سریع توسط این حسگر ها  علامت داده میشود و میتوانیم با استفاده از سرما ساز های پیشرفته گرما را در سطح پوست کاهش بدهیم .

 

 

به مرور زمان پوست حالت شل و افتاده میشود
شلی و افتادگی صورت

 

این تصویر بصورت شماتیک بیان کننده مسیر پیری و شل شدگی پوست براثر جاذبه و سایر عوامل  پیری پوست است و با استفاده از لیزرهای گیشرفته میتوانیم علاوه بر جبران افتادگی های  ناشی از پیری  ، کاری کنیم که افراد در سنین جوانتر دچار این عوارض و مشکلات نشوند .

 

درواقع لیزرهای جوانساز پیشرفته دارای تنظیماتی هستند که میتوانیم برای سنین  جوانتر هم از این لیزر کمک بگیریم و نقش ضد پیری را ایفا میکنند.

لیزر جوانساز فوتونا دارای پیشرفته ترین و کاملترین برنامه جوانسازی و لیفت صورت هستند که میتوانیم بهترین نتیجه را در عین ایمنی بالا کسب کنیم

 

 

photo 2018 02 19 21 50 29 - لیفت وجوانسازی صورت با لیزر