فیلر, مقالات

تزریق ژل گونه

113

تزریق ژل گونه ها

فیلر گونه

تزریق فیلر گونه در مرکز پوست و موی دکتر غلامی

تزریق ژل گونه یکی از پرطرفدارترین پروسه های زیبایی می باشد. گونه ها در شکل دهی و فرم دهی به صورت و چهره شما نقش بسیار مهمی دارند . افزایش سن و سایر عوامل تاثیر گذاری بر پوست به مرور باعث شلی ، افتادگی و پیر شدن پوست می شوند .

ساختار استخوان های گونه نیز به مرور زمان برجستگی خود را از دست می دهند و چربی های زیر پوستی به مرور کاهش پیدا می کنند. این اتفاق در کنار کم شدن کلاژن‌های پوستی و شل شدگی پوست باعث ایجاد گونه های صاف و افتاده می شود که به زیبایی ظاهری شما لطمه وارد می کند.

تزریق ژل گونه برای رفع افتادگی‌ها و چین و چروک‌های ایجاد شده یکی روش عالی است چرا که بدون درد و خونریزی و فاقد عوارض جانبی است . تزریق فیلر گونه سریع ترین و مطمئن ترین روش برای ایجاد گونه های برجسته و زیبا است .

 

ژل های مرغوب نه تنها عارضه جانبی ایجاد نمی کنند بلکه نتایجی طبیعی و با ماندگاری بالا را ایجاد می کنند. تکنیک پزشک در محل تزریق و مقدار تزریق ژل گونه برای گرفتن نتایج مطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است .

 

افراد جوان برای زیبایی هر چه بیش تر و افراد با سن بالاتر برای بازگردانی حجم از دست رفته و برطرف سازی شلی افتادگی و چین و چروک های این ناحیه می توانند با تزریق ژل گونه به نتایج فوق العاده ای دست یابند.

 

تزریق ژل گونه چه مزیت هایی دارد؟

  • برجسته سازی گونه‌ها و زیبایی چهره

 با این روش می توانید همزمان به برجسته سازی گونه ، رفع شلی  وافتادگی پوست ناحیه گونه و رفع چین و چروک گونه ها بپردازید.

  • ماندگاری بالا

در صورت تزریق مناسب با فیلر مرغوب حداقل 6 ماه الی 2 سال ماندگار کاملا طبیعی را شاهد خواهید بود.

  • عدم نیاز به مراقبت و استراحت پس از انجام عمل

تزریق فیلر گونه نیاز به بهبودی طولانی مدت یا مراقبت های خاص بعد از عمل ندارد و شما می توانید بعد انجام تزریق ژل گونه به راحتی به کار های روزمره خود برگردید.

  • امکان کاهش حجم ژل یا تخلیه کامل آن

ژل های مرغوب با آنزیم هیالورونیداز قابل تجزیه شدن هستند . بنابراین اگر به هر دلیل از تزریق خود پشیمان شوید می توانید کل ژل تزریق شده یا بخشی از آن را از بین برده و به حالت اولیه برگردانید.

  •  عدم تداخل با ساختار طبیعی پوست

جنس فیلر های مرغوب از هیالورونیک اسید است. این ماده یکی از مواد طبیعی است که در داخل بدن نیز ساخته میشود و در بافت های بدن به منظور جوانسازی و آبرسانی به پوست وجود دارد. بنابراین این فیلرها حداقل عارضه جانبی را دارند.

 

تزریق ژل گونه چه عوارضی دارد؟

شکایت اصلی برخی افراد نامتقارن شدن گونه ها می باشد که این اتفاق فقط در مراکز نامعتبر که کادر پزشکی مجرب ندارند اتفاق می افتد.

عوارض ناشی از تزریق ژل به گونه کوتاه مدت و ناچیز است قرمزی و التهاب ، کبودی خفیف، ورم جزئی، بی حسی کوتاه مدت در محل تزریق تا 24 الی 48 ساعت بعد از تزریق ممکن است دیده شوند.

مواردی چون عدم تقارن در گونه‌ها، افتادگی سریع گونه‌ها ، تغییر حالت چهره و به صورت محدود فلج شدن اعصاب حسی حرکتی ناحیه گونه از جمله عوارضی هستند که در صورت تزریق در مراکز غیر معتبر محتمل هستند.

 

انواع برندهای فیلر

تزریق انواع فیلرهای مختلف در مرکز دکتر غلامی

برای رزرو وقت و یا دریافت مشاوره تخصصی کافیست در دایرکت اینستاگرام پیام دهید و یا با شماره تماس های 02126605238 – 02191018950 – 09193612139 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *