درمانهای مفید, مقالات

لیفت پلک بالا

لیفت پلک بالا یا بلفاروپلاستی  نام روش درمانی است که طبق آن پلک بالا که حالت شلی و افتادگی پیدا کرده است را ترمیم نموده و سفت میکنیم. این کار با دو روش کلی انجام  میشود . روش جراحی  و روشهای غیر جراحی

 

در روش های غیر جراحی سعی بر این است که بدون عوارض جانبی و با استفاده از خاصیت ترمیم و تجدید کلاژن سازی بدن اقدام به بازسازی و ترمیم لایه های پوستی نموده و قوام و استحکام پوست پلک بالا به حالت نرمال قبل بازگردد.اگر پوست بدن را به مثال کش تشبیه نماییم خاصیت الاستیسیته و کشسانی پوست در سنین 25 الی 30 سالگی در اوج کیفیت و استحکام است . به مرور زمان که کش تحت تاثیر فشار ناشی ازکشیدگی و گرما  قرارگرفته و حالت شل و آویزان پیدا میکند پوست بدن هم تحت تاثیر جاذبه زمین قرار گرفته و آرام آرام حالت شل شدگی و افتادگی پیدا میکند .

 

دو راه کار کلی وجود دارد . اول اینکه از سنین جوانی با استفاده از روشهای پیشگیرانه مانع از تسریع  روند پیری و شل شدگی پوست پلک بالابشویم  که این راهکار حالت پیشگیری دارد  و در مرحله بعد اینکه پوست شل شده را سفت کنیم و نگذاریم به وضعیت بحرانی تر برسد برای این کار استفاده از لیزر های فوق پیشرفته و ایمین توصیه میشود .

نکته مهم اینست که در نواحی پشت پلک بالا باید از دستگاههای ایمین و مجوز دار استفاده بشود که باعث آسیب به چشم و بینایی  مراجعه کننده نشود . نکته بسیار مهم دیگر اینست که باید با آرامش و احتیاط مسیر لیفت پلک بالا را انجام بدهیم . که عارضه دار نشود .

با لیزر فوق پیشرفته فوتونا متوسط طی سه الی پنج جلسه به فواصل 14 الی 30 روزه درمان انجام میشود و کاملا سرپایی است . بعد از هر جلسه درمانی مراجعه کننده میتواند به زندگی و کار عادی خود برگردد و نیاز به بستری یا ماندگاری چند روزه در منزل ندارد .

 

درمان کامل ایمن و بدون درد است و اثرات درمانی معمولا طی جلسات دوم به بعد ملموس و قابل مشاهده است. نکته مهم اینجاست که افراد جوان هم میتوانند به عنوان پیشگیری از این روش استفاده کنند و بصورت یک الی دو سال در میان یک جلسه انجام داده و نگذارند بافت پلک بالا شل و افتاده شود  .

 

 

 

 

لیفت پلک بالا سفت کردن ورفع افتادگی پلک بالا با لیزر

 

لیفت پلک بالا سفت کردن ورفع افتادگی پلک بالا قیمت هزینه بلفاروپلاستی بهترین مرکز دکتر جراح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *