ایده های بوتاکس

وقتی بوتاکس به عضله تزریق می شود ، عضله شل می شود و خطوط یا چین و چروک ها کمتر به نظر می رسند. بوتاکس به عنوان یک درمان تزریق شده برای چین و چروک ، برخی از ماهیچه های زیرین صورت را به صورت انتخابی فلج می کند. بوتاکس مستقیماً به صورت تزریق می شود و چین و چروک ها را به مدت چند هفته تا چند ماه کاهش می دهد. عمل جراحی باز شدن فلپ مخاطی به دنبال تزریق سم بوتولینوم نوع A (بوتاکس) 2 هفته پس از جراحی انجام شد. این کار استفاده از فلپ تغییر مکان یافته مخاط را برای مدیریت لبخند لثه ای مرتبط با اضافه عمودی فک بالا (VME) و تحرک بیش از حد لب بالا به دنبال تزریق بوتاکس توصیف می کند. علاوه بر این ، بوتاکس یک مکمل مفید برای افزایش زیبایی و افزایش رضایت بیمار است ، در صورتی که جراحی به تنهایی در VME متوسط ​​ناکافی باشد. بهتر است با پزشک خود مشورت کنید زیرا عوارض جانبی بسته به تزریق (تزریق) شما متفاوت است. این به این دلیل است که آنها اثرات واقعی پیری را برطرف نمی کنند ، و همچنین نمی توانند به اصلاح علل اصلی چین و چروک و همچنین خطوط ظریف کمک کنند.

کار اصلی سم بوتولینوم این است که چین و چروک ها و خطوط ظریفی را که ممکن است در اثر انواع عوامل پیری ظاهر شود ، صاف کند. این به خاطر این واقعیت است که لازم است یک مشکل پزشکی وجود داشته باشد و اصطلاح آن به عنوان هایپر هیدروز زیر بغل شناخته می شود. آلرگان متعهد به توسعه نشانه های جدید و بیولوژیک های جدید است که برای افراد با نیازهای پزشکی برآورده نشده طراحی شده است. میگرن با سردرد شدید ، حساسیت به نور یا صدا و حالت تهوع مشخص می شود. این سم در واقع از دو پپتید ، یک زنجیره سنگین 100 کیلو دالتون و یک زنجیره سبک 50 کیلو دالتون تشکیل شده است که توسط یک پل دی سولفیدی به هم متصل شده اند. این زمانی است که زنجیره سبک شروع به کار می کند. این همان چیزی است که در مورد سم بوتولینوم ، که بیشتر با نام بوتاکس شناخته می شود ، اتفاق می افتد. در حالی که سم بوتولینوم A ، که بیشتر با نام بوتاکس شناخته می شود ، به عنوان یک ابزار تقویت کننده لوازم آرایشی به طور جهانی توسط مردم شناخته شده است ، نوروتوکسین های بوتولینوم معمولاً برای بسیاری از بیماریهای چشم پزشکی ، نورولوژی و پوست بدون برچسب استفاده می شوند. یکی از تزریق کننده های باتجربه پزشکی ما سلامت فعلی ، نگرانی های زیبایی و نتایج مطلوب شما را ارزیابی می کند تا برنامه درمانی سفارشی برای شما تدوین شود. این امر همچنین باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک بیشتر می شود. پیشانی و پای کلاغ (چین و چروک های اطراف چشم) از جمله مناطقی هستند که بوتاکس در آنها بسیار مفید بوده است.

بوتاکس پیشانی چقدر طول می کشد؟ اثرات آن بین سه تا شش ماه طول می کشد. س: نتایج تزریق زیبایی چقدر طول می کشد؟ نتایج: پس از 4 هفته ، نتایج قطعاً با کاهش از 8 میلی متر قرار گرفتن در معرض لثه به 3 میلی متر ، که GD طبیعی برای بزرگسالان در هنگام لبخند زدن بود ، مشاهده شد. بیمار ما مردی 22 ساله بود که پس از دو هفته ، هنگامی که بیشتر عوارض عمومی سم بوتولینوم ظاهر شد ، بوتاکس را برای هایپر هیدروز زیر بغل دریافت کرد. 12.0 سال) با هایپر هیدروزیس زیر بغل دو طرفه ایدیوپاتیک متقارن و درمان بوتاکس که قبلاً پایدار بود ، 50 MU BT را در 5 میلی لیتر 0.9٪ NaCl/H (2) 0 در هر زیر بغل دریافت کرد. بیمار ، تزریق کننده و ناظر از این که کدام زیره Xeomin و کدام بوتاکس دریافت کرده بودند بی اطلاع بودند. ما اولین استفاده از Xeomin را در نشانه خودکار گزارش می دهیم. دفعه بعد چه کار کنم – Xeomin یا بوتاکس؟ این عوارض معمولاً بسیار جزئی هستند و با گذشت زمان برطرف می شوند. خوشبختانه ، مرگ ناشی از مسمومیت با بوتولیسم یک روند سریع نیست ، بنابراین اگر علائم به موقع تشخیص داده شوند ، می توان قربانیان را درمان کرد. باکتری مسئول بوتولیسم در پایان قرن نوزدهم توسط امیل پیر فن ارمنگم ، باکتری شناس در دانشگاه گنت بلژیک کشف شد.

سم بوتولینوم (BTX) نیز معروف است زیرا بوتاکس توسط یک باکتری بی هوازی گرم مثبت به نام Clostridium botulinum تولید می شود. این هفته ، ما ظاهر خود را با احترام به یک باکتری سمی بررسی می کنیم. در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 90 ، مشخص شد که سم بوتولینوم در درمان چین و چروک صورت م wasثر است ، و این به یک بازار درمان زیبایی فوق العاده سودآور تبدیل شده است. بعداً مشخص شد که باکتری ها بسته به منبع ، چند نوع مختلف دارند. BOTOX یک واکنش قابل پیش بینی را نشان می دهد ، با میزان پایین همزمان خنثی سازی تشکیل آنتی بادی. در زیر متداول ترین مناطق درمان بوتاکس و تقریبی واحدهای مورد نیاز برای هر یک با فرض نرخ 10 دلار در واحد آمده است. به طور معمول ، بیماران 16-24 واحد برای خط اخم ، 8-10 واحد برای پیشانی و 6-12 واحد برای هر چشم برای پای کلاغ نیاز داشتند. واحدهای سری بوتاکس تا 14 ماه از تاریخ خرید اولیه قابل استفاده هستند. چطور؟ زیرا برای یک تزریق حدود 700 دلار و 900 دلار برای شما هزینه دارد و هر تزریق فقط حدود سه تا پنج ماه طول می کشد. حداکثر 6 ماه عوامل زیادی در اتخاذ این تصمیم وجود دارد ، مانند بودجه ، دلایل انجام این کار و مزایای احتمالی در مقابل هزینه های ناخواسته از نظر جسمی و مالی.