امروزه به نظر می رسد همه در مورد بوتاکس صحبت می کنند ، این یک روش ساده است که باعث کاهش چین و چروک و بازگرداندن ظاهر جوان می شود. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند برای کاهش ظاهر آکورد در گردن شما ، که به گردن بوقلمون نیز معروف است ، استفاده شوند. BOTOX می تواند سالها ظاهر شما را از بین ببرد و حتی باعث ایجاد چین و چروک در آینده نشود ، به همین دلیل است که به محبوب ترین راه حل ضد پیری برای مردان و زنان تبدیل شده است. این درمان بوتاکس دبی است که می تواند برای شما معجزه کند. 13. Silberstein SD ، Dodick WD ، Aurora SK ، Dienere H-C ، DeGryse RE ، Lipton RB ، Turkel CC (2014) درصد بیماران مبتلا به میگرن مزمن که به ازای هر onabotulinumtoxin پاسخ داده اند یک چرخه درمان: PREEMPT. 8. Silberstein S ، Blumenfeld A ، Cady R ، Turner I ، Lipton R ، Diener HC ، Aurora S ، Sirimanne M ، DeGryse R ، Turkel C ، Dodick D (2013) سم Onabotulinum A برای درمان میگرن مزمن: PREEMPT 24 هفته تجزیه و تحلیل زیر گروهی از بیمارانی که در شروع مصرف بیش از حد داروهای سردرد حاد داشتند. 4. بلومنفلد A ، Silberstein S ، Dodick D ، Aurora S ، Turkel C ، Binder W (2010) روش تزریق سم onabotulinum A برای میگرن مزمن: یک الگوی درمانی ایمن ، قابل تحمل و م effectiveثر بر اساس برنامه بالینی PREEMPT.

سم بوتولینوم به عنوان درمان انتخابی برای اسپاسم ناحیه صورت (HFS) و سینکینزی مجدد بازسازی (RS) در نظر گرفته می شود. Baker RS ​​، Stava MW ، Nelson KR ، May PJ ، Huffman MD ، Porter JD (1994) بازسازی عصبی عضلات صورت در یک نخستی زیر انسانی: تجزیه و تحلیل همبستگی سینماتیک پلک ، هم افزایی ماهیچه ها و محلی سازی نورونهای حرکتی. Adler CH، Zimmerman RA، Savino PJ، Bernardi B، Bosley TM، Sergott RC (1992) Spasm Hemifacial: ارزیابی با تصویربرداری رزونانس مغناطیسی و آنژیوگرافی توموگرافی رزونانس مغناطیسی. Bentivoglio AR ، Fasano A ، Ialongo T ، Soleti F ، Lo Fermo S، Albanese A (2009) پیش بینی پیامدها ، اثربخشی و ایمنی بوتاکس و دیسپورت در درمان طولانی مدت اسپاسم همی فاسیال. بوتاکس در دهلی برای نوارهای گردن نیز یک درمان متداول است ، علاوه بر روش های هایپرپیگمانتاسیون و چین و چروک ، زیرا این بیماری در افراد در همه گروه های سنی یافت می شود. در درجه اول برای صاف کردن خطوط پیشانی ، چشم و گردن استفاده می شود و با شل کردن ماهیچه های زیرین چین و چروک را از بین می برد.

سر گردن Arch Otolaryngol. این باعث می شود چهره شما به طور کلی آرام تر و جوان تر بدون چین و چروک شود. خطوط و چین و چروک های اطراف چشم ، پای کلاغ و چین و چروک های پیشانی را صاف می کند. تزریق هایی که با استفاده از این دارو ساخته شده اند قبلاً آشکار شده اند تا خطوط ریز صورت ، پیشانی و چشم ها را به حداقل برسانند. تزریق بوتاکس به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود و در حال حاضر در هند نیز رواج یافته است. Grazzi، L.، Usai، S. Onabotulinum toxin A (بوتاکس) برای درمان میگرن مزمن: یک تجربه ایتالیایی. بیش از یک و نیم میلیارد نفر در سراسر جهان نوعی درد مزمن را تجربه می کنند. در سال 2001 ، فروش بوتاکس کمی بیش از 300 میلیون دلار بود. سال گذشته ، فروش به 1.9 میلیارد دلار رسید و تقریبا نیمی از درآمد کلی سازنده آلرگان را به خود اختصاص داد. دوز بوتاکس 8 21 21 MU ، دوز Dysport 46 ± 22 MU بود. به طور معمول ، 50-100 واحد بوتاکس در ناحیه زیر بغل تزریق می شود ، با این حال ، FDA توصیه می کند که دوز تجمعی در 3 ماه از 360 واحد تجاوز نکند.

مطالعه حاضر رابطه دوز و پاسخ را برای مهار نیروی عضلانی دو داروی نوروتوکسین بوتولینوم نوع A (BoNTA) (بوتاکس و نورونوکس) در مدل موش تعیین کرد و دوره زمانی بهبودی از فلج عضلانی ناشی از سم را مشخص کرد. به 10. Ashkenazi A (2010) سم بوتولینوم نوع A برای میگرن مزمن. 7. Aoki KR (2003) شواهدی برای فعالیت ضد درد سم بوتولینوم نوع A در مدیریت درد. 5.Ranoux D ، Attal N ، Morain F ، Bouhasira D (2008) سم بوتولینوم نوع A باعث ایجاد اثرات ضد درد مستقیم در دردهای مزمن نوروپاتیک می شود. Brin MF ، Blitzer A (1993) سم بوتولینوم: خطاهای اصطلاحاتی خطرناک. Flanders M ، Chin D ، Boghen D (1993) سم بوتولینوم: درمان ترجیحی برای اسپاسم نیم سطحی. با اجتناب از آنها ، احتمال کبودی را پس از درمان به حداقل می رسانید. ماهیچه های گاستروکنمیوس در موش های CD-1 نر با سالین یا BoNTA (0.3-3.0 U/kg) تزریق شدند و تولید نیروی عضلانی پس از تحریک عصب تیبیال (انقباض تک نفره و تتانی 15-200-200 هرتز) مورد بررسی قرار گرفت.

در 28 روز پس از تزریق (1 U/kg) ، نیروی عضلانی از اثرات هر دو آماده سازی سم بهبود یافته بود. بوتاکس و نورونوکس در 4 روز پس از تزریق سم کاهش تقریباً معادل نیروی عضلانی (30 تا 90 درصد) را ایجاد کردند. اثرات طولی تزریق بوتاکس بر کیفیت زندگی مرتبط با صدا (V-RQOL) برای بیماران مبتلا به دیسفونی اسپاسمودیک کمکی: قسمت دوم. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز بوتاکس که بسیاری از هندی ها نمی دانند این است که این تزریق شگفت انگیز همچنین برای درمان بیماری های مختلف پزشکی استفاده می شود. بطور خلاصه ، بوتاکس پروتئینی است که پروتئین دیگری به نام SNAP-25 را که در داخل اعصاب وجود دارد ، حل می کند. نتایج این مطالعه نشان می دهد که بو