Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

افزایش حجم لب با لیزر بصورت طبیعی و باورنکردنی

آنچه در این پست می‌خوانید

شما برای اولین بار این مطلب را مطالعه میکنید و شاید هم بسیار تعجب کنید ولی واقعیت دارد.

 

بله  افزایش حجم لب بصورت صد در صد طبیعی و بدون هیچ گونه تزریقی فقط با لیزر

دستگاه لیزر فوتونا به عنوان پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا میباشد که توانیاییانجام بیش از پنجاه مدل درمان مختلف رادرزمینه زیبایی و جوانسازی دارد که این درمانها به تایید سازمان غذا و داروی امریکا FDA رسیده است که این سازمان بسیار معتبر است و وقتیکه نسبت به عملکرد یک دستگاه تاییدیه میدهد یعنی اینکه از دهها فیلتر سخت گیرانه عبور کرده است .

این دستگاه توانایی معجزه آسایی در زمینه جوانسازی و کلاژن سازی دارد و در مورد بافت لب نیز میتوانیم با انجام محاسبات حرفه ای برای افزایش تولید کلاژن در بافت لب بهترین نتیجه را با روش کاملا طبیعی بدست بیاوریم .

این روش کاملا ایمن و بدون درد است و هر 14 روز یکبار انجام میشود و تقریبا بعد از 45 روز نتایج خوبی را شاهد هستیم .

در این روش هیچ گونه تزریقی انجام نمیشود و فقط بعد از انجام لیزر از کرم های فول ویتامین جهت افزاش توان کلاژن سازی لب استفاده میشود

بافت لب پر خون میشود و بصورت نچرال شروع به افزابش حجم کرده و رشد میکند . نکته مهم این  روش درمانی اینست که بسیار بسیار طبیعی و نچرال افزایش حجم لب داریم که از دید دیگران غیر طبیعی نیست.

 

این روش در افراد مختلف طی 45 الی 60 روز به بترین اثر و نتیجه درمانی اش میرسد و اگر روزانه زمان کافی برای زدن کرم و ماساژ دادن بعد کرم زدن را صرف نمایند نتایج سریعتر بدست میاید .

 

درد و خونریزی و کبودی ندارد و افراد باید کمی صبر و حوصله داشته باشند . بر خلاف تزریق ژل لب  که همان روز تزریق ژل اثرش دیده میشود در این روش یک ماه بعد اثر اولیه آن دیده میشود . معمولا کلاژن سازی تا 90 روز بعد از لیزر ادامه دارد.

 

در این روش کل بافت لب شروع به کلاژن سازی و افزایش حجم میدهد و درواقع بصورت طبیعی و یکسان تمام بافت لب پر میشود .

 

این روش بسیار جدید است و بسیار عالی و خوب برای افرادی که میخواهند صورت طبیعی و نچرال داشته باشند جوابگو است . افرادی که قبلا تزریق ژل انجام دادند باید زمانی از این روش استفاده کنند که تقریبا حجم زیادی از ژل لب آنها تجزیه شده و از بین رفته باشد .و سپس با استفاده از لیزر مسقیم روی بافت لب تاثیر گذاری انجام بشود که در این حالت بافت اصلی لب مجددا ساخته شده و کلاژن های تولید شده توسط بدن جایگزین ژل های تزریقی قبلی بشود .

 

سئوالات احتمالی شما عزیزان :

لطفا اگر در این زمینه سئوال خاصی دارید که در قسمت زیر موجود نیست با ارسال پیام واتس آپ به شماره موبایل 09193612139 مطرح نمایید تا برایتان سریعا پاسخ داده بشود

 

1_ آیا این روش لیزر حجم دهی لب دردناک است ؟

خیر برای اینکه حتی کوچکترین دردی نداشته باشید میتوانیم بیست دقیقه قبل از لیزر کرم بی حسی بزنید و همراه با تاباندن لیزر از کولینگ قوی استفاده میشود .

 

2_ از چه سنی میتوانیم از این روش برای افزایش حجم لب استفاده کنیم ؟

این روش برای دختران از سن 18 سال به بالا پیشنهاد میشود . تا قبل از این سن لبها بصورت طبیعی درحال افزایش حجم هستند .  برای سنین بالاتر محدودیت نداد و تا سنین بالاتر هم میتوانند از این روش استفاده کنند .

 

3_ آیا برای انجام این روش نیاز به آمادگی خاصی قبل از انجام کار دارد ؟

خیر شما میتوانید هر زمان که خواستید برای انجام این کار اقدام کنید .

 

4- چه کسانی نمیتوانند از این روش استفاده کنند ؟

افرادی که طی چند ماه گذشته تزریق ژل لب داشتند و درحال حاضر حجم ژل باقی ماده در لب بالای 20 درصد است این روش به آنها پیشنهاد نمیشود .

از طرفی اپر افراد به مواد غذایی یا فصل خاصی حساسیت دارند که باعث تورم لب ها میشود بهتر است با استفاده از درمانهای موجود ابتدا این مشکل را رفع نمایند و سپس یک هفته بعد از آرام شدن وضعیت التهابی لب ، کار لیزر افزایش حجم لب را شروع کنند .

 

5_ بعد از انجام لیزر افزایش حجم لب ، آیا نیاز به استراحت یا کر خاصی دارد ؟

تا یک روز بعد از انجام لیزر لب ، از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز بشود . و بهتر است از کرم های فول ویتامین برای نتیجه گیری بهتر کمک گرفته بشود .

 

6 _ آیا این روش نیاز به تکرار و شارژ دارد ؟

معمولا میزان کلاژن سازی در بدن افراد تا حداقل سه الی چهار سال بعد از انجام لیزر خوب باقی میماند البته استرس و مصرف سیگار بصورت کلی باعث تخریب کلاژن در تمام قسمت های بدن و مخصوصا این نواحی میشود . به همین دلیل پیشنهاد میشود متوسط هر شش الی دوازده ماه یکبار متناسب با شرایط هر فرد یک جلسه شارژ انجام بشود .

 

7- آیا با این روش میتوانیم مل لب بصورت های مختلف مثل روسی ، عروسکی و … را ایجاد کنیم؟

خیر  در این روش کل بافت لب حجیم میشود و درواقع بافت لب بصورت طبیعی است .

 

8_ آیا این روش باعث کبودی و خونریزی در لب میشود ؟

خیر در این روش شما چند دقیقه بعد از انجام لیزر لبها بصورت طبیعی است و کسی متوجه انجام کار نمیشود . فقط در افرادی که خشکی پوست لب دارند احتمال دارد سه تا چهار روز بعد از انجام لیزر پوسته ریزی مختصر داشته باشند که درصورت استفاده از کرمهای ویتامینه ، این پوسته ریزی ها هم دیده نمیشود.

 

 

 

افزایش حجم لب با لیزر پیشرفته کاملا طبیعی و نچرال

با استفاده از لیزر فوق پیشرفته فوتونا بصورت کاملا طبیعی بدون نیاز به تزریق ژل طی 5 الی 7 جلسه افزایش حجم لب کاملا طبیعی داشته باشید .

 

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]