با این حال ، اگر سعی می کنید منافذ خود را کوچک کنید ، در واقع ممکن است باعث مسدود شدن آنها با روغن و خاک شود ، که می تواند منجر به آکنه شود. آکنه به قدری قوی است که می تواند منجر به انواع مختلف آثار منفی از جمله افسردگی و حتی خودکشی شود. منافذ مسدود شده که در عمق پوست باز می شوند می توانند منجر به عفونت های بزرگتری شوند که به عنوان کیست شناخته می شوند. مسدود شدن منافذ پوست معمولاً در نتیجه بافت اسکار عمیق و فرورفته است. بسته به نوع اسکار آکنه ای که می خواهید بپوشانید ، باید از تکنیک ها و آرایش های مختلف استفاده کنید. با این حال ، در استفاده از بنزوئیل پراکسید مراقب باشید زیرا می تواند پوست شما را به شدت خشک کند ، که می تواند آکنه را بدتر کند. شکی نیست که به دلیل مزایای خواص ذغال برای پوست ، صابون ذغال از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار شده است. خب! حالا شما مالک آن هستید. صرف نظر از نوع زخم ، گزینه های درمانی در دسترس است. چندین نوع مختلف از زخم های آکنه وجود دارد ، از جمله هایپرپیگمانتاسیون حفره دار ، برجسته و بعد از التهاب (که از نظر فنی یک زخم نیست). هرچه پوست سریعتر بهبود یابد شانس کمتری برای به دست آوردن جای زخم خواهید داشت.

در حالی که بعید است این زخم ها به طور قابل توجهی افزایش یابد و فقط موقتی هستند ، اما می توانند مقدار کانسیلر مورد نیاز برای پر کردن جای زخم را کاهش دهند. مقدار کمی خمیر دندان را روی جوش خود بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند و خشک شود ، آن را با آب سرد بشویید. از مصرف بیشتر نوشابه ها خودداری کنید ، میوه ، سبزیجات برگ سبز ، چای سبز ، آجیل ، روغن ماهی ، روغن کریل ، امگا 3 ، تخم مرغ و غیره بخورید. 1. روزانه مقدار زیادی آب بنوشید ، در واقع عادت داشته باشید که حداقل 2-3 لیتر آب تازه تصفیه شده بنوشید. استودیو آکنه این حق را برای خود محفوظ می دارد که گهگاه در سیاست یا شیوه های حفظ حریم خصوصی ما تغییراتی ایجاد کند. استودیو Acne اهمیت حفاظت از حریم خصوصی داده های شخصی شما را تشخیص می دهد. در بخش 3 بالا ، ما زمان نگهداری یا معیارهای تعیین زمان نگهداری را برای پردازش داده ها در رابطه با اهداف مختلف پردازش داده ها مشخص کرده ایم.

پردازش بر اساس منافع قانونی ما است تا خدمات سریع و کارآمدی را پس از خرید به اعضای خود ارائه دهیم. بنابراین ، علاقه زیادی برای یافتن راه هایی وجود دارد که در مورد پوست خوب به نتایج حرفه ای برسد. درمان آکنه ضروری است و درمان های زیادی برای آکنه وجود دارد مانند داروهای بدون نسخه ، پماد و غیره ، آنتی بیوتیک ها ، ژل ها و لوسیون ها ، اسکراب ها و پاک کننده ها و موارد دیگر. درمان خانگی نه تنها ارزانتر از محصولات اصلی داروخانه است ، بلکه به طور کلی بهتر عمل می کند. اگر آکنه ولگاریس شما به درمان خانگی شما جواب نمی دهد ، به پزشک یا متخصص پوست خود مراجعه کنید. در صورت داشتن آکنه متوسط ​​تا شدید ، هیچ جایگزینی برای مشاوره متخصص پوست وجود ندارد. اگر آکنه شما بد است و یک یا دو ماه مراقبت از پوست و رژیم غذایی کمکی نمی کند ، به متخصص پوست مراجعه کنید. می دانم که به نظر واضح می آید ، اما شستن پوست خود دو بار در روز و استفاده از وسایل مناسب مراقبت از پوست معجزه می کند.

اگر به نظر می رسد که جوش ها همچنان ظاهر می شوند یا تعداد شکستگی ها چند هفته پس از استفاده از محصول افزایش می یابد ، احتمال می رود که کار نکند و بهتر است به سراغ محصول دیگری بروید. شاید سرانجام شما تنها محصولی را پیدا کرده اید که به شما ظاهری سالم و زیبا می بخشد ، اما چگونه می دانید که درمان آکنه شما م workingثر است؟ درم ها دقیقاً نمی دانند که چرا این ریش آکنه بسیار رایج است ، به ویژه در زنان ، اما به دلیل تولید بیش از حد چربی باعث بسته شدن منافذ می شود. با این حال ، مواد خاصی وجود دارد که به شما کمک می کند روند را کند کرده و خطوط ریز را از بین ببرید. همچنین باید لایه برداری منظم پوست خود را انجام دهید تا باکتری ها ، چربی و سلول های مرده اضافی پوست از بین برود تا مطمئن شوید منافذ پوست شما به راحتی مسدود یا مسدود نمی شوند. عسل چربی اضافی را از بین می برد ، اما در عین حال پوست را مرطوب می کند. این امر همچنین با حذف سلول های اضافی پوست از داخل منافذ ، به اصلاح ناهنجاری های ریزش پوست کمک می کند.