پنی ، یکی از دستیاران رزماری در کلاس ، در بین دوستانش به عنوان “مسافر جهان” شناخته می شود و او نکات بسیار زیادی در مورد سفرهای گیاهی با ما به اشتراک گذاشت. روی بسته بندی آن به عنوان آب تمیز کننده صورت (بدون نیاز به آبکشی) ذکر شده است و بر خلاف بسیاری از مارک های دیگر چیزی در مورد پاک کننده آرایش ذکر نکرده است. برای استرس ، به من اجازه دهید به یوگا اشاره کنم-فضا برای توضیح دلیل آن ندارید ، اما دوستان ، با تمرینات آفتابی و مشتقات آن ، حرکت های هندویی ، یوگا برای تسکین استرس عالی است. توصیه می کنم ، من همیشه از روغن پاک کننده بیور مورد علاقه خود یاد می کنم. چند سال گذشته آب تمیز کننده/ آب میسلار بمب بوده است. آنها مدتها پیش پستی را در مورد آب میسلار L’Oreal نوشتند ، که احتمالاً بسته بندی آنها را تغییر داده اند. پشت بسته بندی به این شکل است. حقیقت این است که تفاوت بیشتر در بسته بندی و استراتژی بازاریابی برای تبلیغ یک محصول خاص است.

این محصول توسط خواهرانم وقتی به من معرفی شد که من در سراسر صورتم دچار ضعف بسیار بدی شده بودم. LOLLL اما به آرامی که بیشتر و بیشتر تلاش می کردم ، متوجه شدم که آنها آنقدرها هم بد نیستند! وقتی چند وقت پیش از این محصول استفاده کردم ، متوجه هیچ چیز بدی از آن نشدم. بنابراین امروز من برگشتم تا آب پاک کننده دیگری را که استفاده می کردم با شما در میان بگذارم. سپس آنها می توانند آنها را به پوست شما منتقل کنند. پوست صورت ما در معرض نور آفتاب و آلاینده ها قرار دارد و نیاز به مراقبت دارد. هنگامی که رطوبت هوا نسبتاً کم است ، مراقبت مرطوب کننده ویژه ای برای پوست ما لازم است زیرا باعث تبخیر سریع رطوبت پوست می شود. با متخصص پوست خود مشورت کنید تا بدانید که آیا در معرض خطر خاصی از واکنش های آلرژیک و حساسیت به اکثر ترکیبات محصولات مراقبت از پوست هستید. شما می دانید چه موقع آن آکنه را دارید که واقعاً دردناک است ، اما نمی توانید آن را فشار دهید یا کاری برای آن انجام دهید.

مشابه پاک کننده ، در یک لوله فشرده قرار می گیرد. هرگز ، هرگز و هرگز لکه های خود را لمس نکنید ، انتخاب نکنید یا فشار ندهید ، صرف نظر از این که چقدر وسوسه انگیز و “ایمن” به نظر می رسد. تمرینات بدنی همچنین به کاهش استرس کمک می کند ، که ممکن است آکنه را بدتر کند. همانطور که ممکن است از عکس بالا متوجه شوید ، رنگ پاک کننده سفید نیست. تکه خشک تا حدی شبیه ضربات خشک شده از بهبود زخم ها است ، اما به شکل سفید به جای سیاه است. این محصول مانند یک کرم جوش است ، به تسکین و درمان آکنه کمک می کند. درست مانند آنچه روی بسته بندی آن نوشته شده بود ، قرمزی را بر روی پوست شما تسکین می دهد. خواص اسیدی لیمو باعث خشک شدن پوست می شود و باید با عسل به آن اضافه شود. استفاده روزانه از ماسک عسل به کاهش هرگونه زخم روی صورت شما کمک می کند و همچنین درخشندگی سالم و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد. ماسک مخمر برای آکنه و پوست چرب 1 آووکادو برای آکنه قاشق چای خوری بیکینگ پودر را در آب جوش حل کنید تا به غلظت خامه ترش برسد.

این ماسک را برای پوست های مشکل دار عالی می کند. پوست ما بزرگترین اندام بدن ماست. سطح PH در شیر بز با پوست انسان یکسان است. در حال حاضر ، ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن ظاهر زیبا و یا کمی مراقبت از خود مورد نیاز است. گاهی اوقات استفاده از ویتامین E ، ظاهر زخم حتی بدتر است. درمان اسکار آکنه با لیزر در لوس آنجلس. درمان با لیزر و نور. هنگام مبارزه با آکنه ، رعایت بهداشت بسیار مهم است ، اکثر متخصصان پیشنهاد می کنند که پوست خود را به آرامی با یک پاک کننده سبک دو تا سه بار در روز تمیز کنید. درمان آکنه نور آبی می تواند مشکلات آکنه را در مقیاس بزرگ و کارآمد کاهش دهد. آنها به من گفتند که آنها را در مشکلات آکنه خود کمک می کند. امیدوارم این کار بتواند به روشن شدن برخی از زخم های آکنه روی صورت من کمک کند. اسکارهای خفیف را می توان با لایه برداری شیمیایی درمان کرد. بنابراین همانطور که می بینید ، مقدار زیادی کثیفی روی صورت که هیچ گونه آرایش ندارد را از بین می برد.

وقتی برای این پست عکس می گرفتم آرایش نمی کردم. وقتی صحبت از آرایش کردن یا پنهان کردن آن برای چند روز می شود ، ممکن است کمی مشکل ایجاد کند. آنها را خوب با هم مخلوط کرده و روی صورت تمیز خود بمالید و به آرامی برای چند دقیقه بمالید. 1 زرده تخم مرغ را به مخلوط اضافه کنید. این محصول در مورد تسکین دهنده و “خلاص شدن از شر آکنه و جوش” یکی از مورد علاقه من بوده است. من احساس کردم که این پاک کننده در اولین استفاده از آکنه موجود من واقعاً کمکی نکرد ، در واقع جوش های بیشتری بیرون آمد. با داشتن ترکیبات طبیعی ، م andثر و ملایم ضد باکتریایی ، با استفاده منظم از ایجاد جوش جلوگیری می کند. اما ، استفاده نادرست از اسیدها در هنگام لایه برداری پیامدهای منفی زیادی دارد ، بنابراین لازم است که اجرای آن را فقط به یک متخصص اعتماد کنید. تعدادی درمان طبیعی وجود دارد (همراه با تعداد زیادی از داروهای قطعاً غیر طبیعی!) که می تواند به شما در درمان آکنه کمک کند. در مورد یک محصول باید حسابهای دست اول دریافت کرد.