تا آنجا که ممکن است سعی کنید غذاهای کم چرب بخورید ، زیرا چربی ها روغن های بیشتری در بدن تولید می کنند که قادر به ایجاد آکنه هستند. شیر بز در صورت استفاده صحیح از سلول های مرده پوست صورت و بدن شما می تواند. علاوه بر این ، منافذ و ویژگی های پوست برای حذف بخشی از زباله های سمی بدن با تعریق. EverSoft Organic Ginkgo با گریپ فروت پاک کننده صورت با عصاره 100٪ جینکو و گریپ فروت ، به رفع انسداد منافذ و حذف آلودگی ها ، ناخالصی ها و چربی اضافی کمک می کند و باعث طراوت و تمیزی پوست می شود. از آنجا که من بدترین بیماری پوستی را دارم ، بنابراین هرگز انتظار نداشتم که داروی طبیعی برای من موثر باشد ، به همین دلیل است که من همیشه مواد شیمیایی را به پوست خود می سپارم. فقط این وضعیت چقدر شدید است که متفاوت است. وضعیت آکنه شما هر چه باشد ، از اشتباهات مشابه در درمان آکنه که فقط علائم آکنه را نشان می دهد ، دست بردارید. طرز تهیه پاک کننده عسل و لیمو: تهیه پاک کننده عسل-لیمو در خانه بسیار آسان است. بنابراین در حال حاضر من از آب میسلار/ آب تمیز کننده برای تمیز کردن صورتم قبل از شستن صورت با پاک کننده استفاده می کنم.

اگرچه در بسته بندی این آب تمیز کننده ذکر شده است که نیازی به آبکشی ندارد. بنابراین من همیشه حداقل با آب شستشو می دهم. من هنوز احساس می کنم شما باید حداقل صورت خود را با آب بشویید. اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی آب می نوشید. با انجام غیرحرفه ای این کار ، با تشدید التهاب موجود و هل دادن گربه به عمق بیشتر و گسترده تر به داخل پوست ، آکنه خود را بدتر می کنید. 1. ست های جوانسازی را با سایر محصولات مخلوط و مطابقت ندهید زیرا هنگام استفاده از ست های جوان کننده ممکن است پوست حساس باشد. برای استفاده ، تقریبا 1/2 اونس اضافه کنید. گیاه خشک خاک رس را در یک کاسه کوچک مخلوط کرده و به اندازه کافی آب گرم یا هیدروسول را مخلوط کنید تا خمیر شود. بسیار خوب برای همه شما افراد تنبل مانند من که هرگز خواندن داستان مادربزرگ پیر را دوست ندارید ، در اینجا خلاصه ای از آب پاک کننده است! منظورم این است که کارش تمام می شود و برای یک آب تمیز کننده گران نیست.

منظورم این است که به هر حال اوضاع را بدتر کند. نتیجه نهایی هر چیزی است که ممکن است پوست شما را تحریک کند می تواند آکنه شما را بدتر کند. من در مورد مراقبت از پوست یا چیزی که به صورت مربوط می شد آن موقع اطلاعی نداشتم ، حتی نمی دانستم چه نوع پوستی هستم .. شایع ترین نوع آکنه روی صورت ، آکنه ولگاریس است ، اما در برخی افراد این نوع آکنه فقط در ناحیه چانه و گردن رشد می کند. وقتی در دبیرستان بودم ، در حدود 15 سالگی ، برآمدگی های کوچکی روی صورتم بود. بنابراین کمی در مورد خودم ، من پوستی بسیار بسیار مشکل دارم. به دلیل چرب بودن پوستم ، من دارای منافذ مخصوصی در اطراف بینی هستم. بنابراین ، واقعاً کنجکاو بودم و همچنین مجبور بودم تستر را در Guardian امتحان کنم ، خودم را متقاعد کردم که یکی را امتحان کنم. کرم های آکنه ، افرادی که آکنه دارند برای رهایی از آن هر چیزی می دهند. جای تعجب نیست که محصولات کنترل آکنه بسیار محبوب هستند. بنابراین از خواهرم که 3 سال از من بزرگتر بود ، پرسیدم در این مورد باید چه کار کنم.

از آنجا که او از جوانی ، در سن 13 سالگی ، با مشکل آکنه روبرو بود ، از او کمک خواستم. او می خواست با به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد برخی از محصولاتی که امتحان کرده است ، کمی به من کمک کند ، به طوری که من چیزی را برای ارسال در طول دوره امتحانم داشته باشم ، اما وقت نکردم آن را بارگذاری کنم. همیشه دیرتر از همیشه بهتر است … بنابراین اجازه دهید وارد پست شویم! بیایید وارد پست دوم شویم! خوب ، در مورد روایت وضعیت پوستم صحبت کردم … من اکنون به موضوع اصلی پست امروز باز می گردم. من بسیار دوست دارم که بسیار سبک است و بعد از استفاده پوست من را چسبناک نمی کند. معمولی ترین کاربرد در واقع استفاده داخلی از درمانهای طبیعی و کاربردهای خارجی است. روغن درخت چای یکی از درمانهای گیاهی رایج برای آکنه و جوش است. با این حال ، من توصیه نمی کنم که زیر آرایش استفاده شود زیرا درمان های جوش غلیظ مانند این ممکن است باعث کیک محصولات آرایش شود. بسیاری از محصولات چریش آماده برای استفاده در بازار موجود است. آهک چه فوایدی دارد که باید بدانید؟ استفاده از غلتک صورت ساخته شده از سنگ مزایای زیادی دارد مانند کاهش التهاب ، افزایش گردش خون و بهبود قابلیت ارتجاعی پوست.