چرا بوتاکس برای مشاغل کوچک دوست نیست؟

در حالی که میلیون ها بیمار از بوتاکس به طور ایمن استفاده می کنند ، توصیه می شود زنان باردار یا زنانی که به نوزاد خود شیر می دهند و همچنین بیماران مبتلا به بیماری های عصبی هرگز از بوتاکس استفاده نکنند. وقتی صحبت از آزمایشات بالینی می شود ، این ماده شیمیایی همیشه خوب عمل می کند. متداول ترین و کم تهاجمی ترین آنها شامل داروهای تزریقی مانند Restylane ، Botox و Juvederm است. مطالعات نشان می دهد که استفاده روزانه از کرم زهر مار به مدت حداقل 4 هفته منجر به کاهش 52 درصدی چین و چروک و 82 درصد از افراد مورد مطالعه احساس می کردند که پوست آنها جوانتر و صاف تر به نظر می رسد. با این حال ، عوارض تنفسی ناشی از دارو می تواند منجر به عواقب بسیار جدی تری شود. دیروز من زمان زیادی را صرف جستجوی شبکه برای کسب اطلاعات در مورد درمان هایپرهیدروز کردم. تعداد بوتاکس از ناحیه ای به منطقه دیگر متفاوت است که تأثیر مستقیمی بر هزینه بوتاکس دارد. تنها عجیبی که من تجربه می کنم نوعی سوزن سوزن شدن “فانتوم” در نزدیکی ناحیه برش است که فقط کمی قلقلک می دهد. کمی درمان بوتاکس کار بسیار قدرتمندی انجام می دهد.

درمان م effectiveثر است اما موقتی است و باید هر 3-6 ماه یکبار تکرار شود. به طور معمول ، تزریق بوتاکس باید هر 3-4 ماه یکبار تکرار شود. ابتدا ، پزشک با بررسی توانایی شما در حرکت دادن ماهیچه های خاصی در ناحیه ابرو ، محل تزریق را تعیین می کند. هنگامی که شروع به از بین رفتن می کند ، فعالیت ماهیچه ها به تدریج دوباره ظاهر می شود ، بنابراین شما یک روز صبح از خواب بیدار نخواهید شد و تمام چین و چروک های قبل از بوتوکس خود را در آینه حمام به سمت خود می کشید. ممکن است بلافاصله فعالیت عادی خود را از سر بگیرید. بیمارانی که بیش از 12 ماه تحت درمان بوتاکس قرار گرفته اند ، ممکن است فقط هر 6 ماه به درمان های بیشتری نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین روش های بوتاکس لیفت ابرو است که معمولاً بین 450 تا 600 دلار برای کل منطقه هزینه دارد. برای اجتناب از این امر ، مصرف داروهای مسکن ملایم به کاهش درد کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که زمان خود را بیشتر روی مراقبت از بدن و آرامش خود متمرکز کنید تا بدن شما بتواند در اسرع وقت از عمل بهبود یابد. در موارد معمول ، درمان بوتاکس حدود 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به زمان بهبودی نیست. متخصص پوست می گوید این حالت معمولاً حدود 4 ماه طول می کشد.

دکتر مونیکا لی متخصص پوست مستقر در ونکوور می گوید ، اگر با شلی ملایم پوست روبرو هستید ، میکرونیدلینگ در مطب را در نظر بگیرید. با بالا رفتن سن ، رباط های محکم که پوست و استخوان را به هم متصل می کنند به طور فزاینده ای نمایان می شوند و در نتیجه شیارهای بیرون زده ای ایجاد می شود. در یک نقطه من پایین رفتم و این وبلاگ را دیدم: Heather and Hyperhidrosis. خواهرم نیز مبتلا به هایپرهیدروز است و او همزمان با من عمل جراحی را انجام داد. در زیر معمولاً نکاتی از پزشک متخصص جراحی زیبایی Dual Snowboard Certified Bay Community آمده است که باید شما را برای این زمان خاص آماده کند. بوتاکس/بوتاکس آرایشی و بهداشتی و دیسپورت PRR ها و ROR ها را برای پارگی صورت و بوتولیسم افزایش داده بودند. سابقه مسمومیت با بوتولیسم داشته باشید. با این حال ، نتایج شناخته شده است که از فردی به فرد دیگر بسته به سابقه پزشکی و شیوه زندگی آنها متفاوت است. فقط یک پزشک حق استفاده از بوتاکس بدون برچسب را دارد. ممکن است دوست داشته باشید لوازم آرایشی پزشکی و زیبایی را در نظر بگیرید.

ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که برخی از محصولات دیگر حاوی مواد شیمیایی مضر هستند که نه تنها برای پوست مضر هستند بلکه با واکنش های آلرژیک نیز مرتبط هستند. امروزه بازار مملو از محصولات آرایشی است که برای اصلاح و تقویت پر می شوند. اثرات کامل تزریق بوتاکس را می توان در 5-7 روز مشاهده کرد. من کار را به تعویق انداختم اما سرانجام در مورد تزریق بوتاکس با پزشکم قرار گذاشتم. به طور معمول نیازی به بیهوشی نیست ، اگرچه پزشک ممکن است قبل از تزریق ، ناحیه را با پاکت سرد یا کرم بیهوشی بی حس کند. بهبود ممکن است تا یک ماه ادامه یابد و می تواند تا 6 ماه ادامه یابد. خواهرم بهبودی در عرق کردن دست خود مشاهده کرد حتی فکر می کردم که من این کار را نمی کنم. متأسفانه برای من ، جراحی م effectiveثر نبود و من معتقدم که عرق پای من را بدتر کرد (تعریق جبرانی). اگرچه برای من کار نمی کند ، اما پیشنهاد می کنم اگر از زندگی با هایپرهیدروز خود خسته شده اید آن را امتحان کنید. شناخته شده است که این جراحی برای هایپرهیدروز کف دست م effectiveثرتر است. درک نحوه عملکرد بوتاکس یک مرحله مهم در تصمیم گیری شما است اگر این یک عمل جراحی زیبایی است که برای شما ارزشمند خواهد بود.