راهنمای ارتباط ارزش با بوتاکس

همه آنچه باید در مورد بوتاکس بدانید قبل از اینکه به چین و چروک زیر چشم برسیم ، بیایید نگاهی دقیق تر به بوتاکس بیندازیم: نحوه عملکرد ، اثربخشی و هزینه های آن. من حدود 4 سال است که بوتاکس می کنم ، و می دانید چیست؟ • می تواند تا 2 سال دوام بیاورد که پرکننده معمولی پوستی آن را ارائه نمی دهد. هنگامی که این چین ها دائمی می شوند ، هیچ نوع کرم پوستی نمی تواند آنها را از بین ببرد. • این یک اثر لیفتینگ ظریف غیر جراحی در بازگرداندن خطوط و نمای جوان است که باعث می شود چین و خطوط سطحی پوست کمتر قابل مشاهده باشد و سایه کمتری ایجاد کند و باعث می شود بلافاصله بعد از عمل Juvederm Voluma XC سطحی به نظر برسد. در حالی که اکثر پرکننده های پوستی برای صاف کردن خطوط و چین و چروک های خاص صورت تزریق می شوند ، Juvederm Voluma حجم را به بافت پوست در ناحیه گونه ها و چانه اضافه می کند. Voluma چسبناک تر از Juvederm ، Voluma در حال حاضر برای کمک به بازگرداندن حجم در وسط صورت بیمار و بلند کردن بافت های اطراف آن نشان داده شده است ، و دو اثر خوب را بدون آنکه چهره را پهن یا “چاق” نشان دهد ، اضافه می کند. از آنجا که ژل غلیظ است ، گزارشات بیش از دو سال برای بیماران اثر می گذارد.

این حوادث به طور معمول در 30 سالگی در اکثر افراد قابل مشاهده است. 1-3 در رابطه با قسمت میانی صورت ، صاف شدن و فرورفتن ناحیه مرکزی گونه میانی مشاهده می شود ، با جابجایی از نظر عمقی در عمق چین های بینی بینی بزرگنمایی می شود. 4- 7 علاوه بر این ، پلک پایین طولانی تر می شود و مرز فوقانی چربی مالار نمایان می شود و منجر به تشکیل اشک می شود. 4-6،8 بنابراین ، جایگزینی مناسب حجم از دست رفته و ایجاد ساختار باید این علائم پیری را اصلاح کند ، ظاهر جوان تر در اصل هر گونه خط اخم عمیق و چین و چروک های معروف به پای کلاغ در گوشه های بیرونی چشم را نرم می کند ، که معمولاً در نتیجه لبخند و خنده در طول سالها ایجاد می شود. در اواسط 30 سالگی خطوط اخم عمیقی بین ابروهایم ایجاد شد. اما خط اخم می تواند بیان شما را تغییر دهد و در افراد شاد باعث ایجاد بدخلقی می شود. ما تشخیص می دهیم که چین و چروک ، خطوط و چین و چروک های صورت می تواند بر ظاهر و عزت نفس شما تأثیر بگذارد ، به همین دلیل است که متخصصان پوست مجرب ما یکی از ایمن ترین و محبوب ترین درمان های چین و چروک در جهان را ارائه می دهند: بوتاکس.

قبل از شروع تابستان ، بهتر است وقت خود را با متخصص پوست خود رزرو کنید تا در مورد درمان هایپرهیدروز از جمله استفاده از داروهای خوشبو کننده و ضد عرق ، بوتاکس یا یونتوفورزیس مشاوره بگیرید. هنگام در نظر گرفتن این درمان ، مشورت دقیق با یک متخصص معتبر ضروری است تا اطمینان حاصل شود که از آگاه ترین و صادقانه ترین توصیه ها و توصیه ها استفاده می کنید. در Beauty Cult نکات زیبایی ، مشاوره مراقبت از پوست ، زیبایی و موی افراد مشهور ، مشاوره جراحی زیبایی ، بوتاکس ، پرکننده ها ، محصولات جدید مو ، محصولات زیبایی جدید ، محصولات زیبایی فرقه ای ، مشاوره آکنه ، ضد پیری ، مراقبت از مو ، مراقبت از پوست ، اخبار زیبایی و مشاوره تخصصی زیبایی. این گرما باعث می شود محصول بتواند بهتر به موها نفوذ کند. ابتدا: بوتاکس مو چیست و چه تاثیری بر موهای شما دارد؟ اولین بار که بوتاکس انجام دادم فقط 4 ماه طول کشید ، اما از آن به بعد ماهیچه های صورت من زیاد نمی جنگند ، و اکنون هر 8 – 9 ماه یکبار می روم. شما هیچ احساس متفاوتی ندارید ، مگر زمانی که در آینه نگاه کنید. هنگامی که شروع به از بین رفتن می کند ، فعالیت ماهیچه ها به تدریج دوباره ظاهر می شود ، بنابراین شما یک روز صبح از خواب بیدار نخواهید شد و تمام چین و چروک های قبل از بوتاکس خود را در آینه حمام به سمت خود می کشید.

همچنین می توانید از لوازم جانبی مانند کلاه لبه دار و عینک آفتابی برای محافظت در برابر آفتاب استفاده کنید. خطوط رسمی نشان می دهد که اثرات در حدود 5 روز پس از تزریق شما شروع می شود ، اما برای من رسیدن به نتیجه نهایی دو هفته طول می کشد. مشاهده شده است که برای درمان تعریق زیر بغل ، اثرات بوتاکس بین چهار ماه تا یک سال باقی می ماند. در دو مطالعه بالینی ، بوتاکس در درمان بی اختیاری ادرار ناشی از اختلال عصبی موثر بود. سم بوتولینوم عمل عصبی را در ماهیچه ها مربع می کند. • بدون درد است زیرا Voluma حاوی لیدوکائین است ، یک بی حسی موضعی که ناحیه تحت درمان را بی حس می کند تا بیمار در طول کل عمل احساس راحتی کند – این درد نسبت به سم بوتولینوم بسیار کمتر دردناک بود (بوتاکس ، دیسپورت. Voluma – Juvederm Voluma XC مورد انتظارترین پرکننده پوستی برای بهبود و ترمیم نواحی صورت که در ظاهر فرورفته ، افتاده و خسته به نظر می رسند ، طراحی شده است. این باعث می شود تا چهره شما به طور کلی آرام تر و جوان تر بدون چین و چروک شود. همه محصولات طبیعی پوست مطمئناً گران تر هستند زیرا مواد اولیه باید از منابع طبیعی تهیه شود.