مقاله مختصری به شما توضیح می دهد که بوتاکس چگونه کار می کند و چه کاری باید امروز انجام دهید

بوتاکس معمولاً سه تا شش ماه پس از درمان ادامه می یابد. گزینه های درمانی متعددی از جمله دئودورانت ها و ضد عرق های تجویزی ، بوتاکس و یونتوفورزیس در دسترس است. شما چندین گزینه در زمینه داروهای زیبایی بدون جراحی دارید. اگر آنتی بادی در سیستم خود دارید ، ادامه مطلب را بخوانید زیرا ما نکاتی را برای مقابله با آن داریم … ما همچنین نکاتی را در مورد اجتناب از آسیب های بوتاکس به شما ارائه می دهیم ، مانند نحوه انتخاب پزشک ، آنچه که باید در طول مشاوره خود بپرسید و حتی چگونه می توان بررسی کرد که آیا بوتاکس مورد استفاده واقعی است یا خیر. اینها نگرانی های واقعی هستند که زنان واقعی در مورد درمان بوتاکس بیان کرده اند. درمان بوتاکس با بازسازی دارو شروع می شود و سپس درمان مناسب انجام می شود که در آن پزشک از یک سوزن بسیار ظریف برای تزریق دارو به بدن ماهیچه استفاده می کند. اگر چین و چروک ها و خطوط ریز بیش از حد عمیق یا زیاد نباشند ، ممکن است با استفاده از یک لایه اسید گلیکولیک ، یک لایه اسید لاکتیک یا یک لایه گلیکولیک بتوان آنها را برطرف کرد. پس از لایه برداری ، تنها چند دستورالعمل اساسی می تواند به اطمینان از بهترین نتایج کمک کند. اگر نتایج دلخواه خود را با سرم و کرم های چین و چروک در خانه به دست نمی آورید ، ممکن است در حال بررسی باشید.

برخی از مردم می گویند با بوتاکس همسان نیستند ، اما ما فکر می کنیم ، با توجه به شرایط خاص شما ، چیزی برای از دست دادن ندارید! بوتاکس یک درمان فزاینده محبوب است زیرا می تواند برای درمان ماهیچه های خاصی که بیش از حد استفاده می شوند هدف قرار گیرد. درمان فقط حدود 20 دقیقه طول می کشد و معمولاً در چند روز اثر می کند. علاوه بر این ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و برنزه شدن را حداقل 7 روز قبل از استفاده از لایه بردار محدود کنید. گاهی اوقات آنها سن واقعی خود را فاش می کنند ، اما گاهی اوقات می توانند باعث شوند که فرد بیشتر از آنچه که سن دارد ، به نظر برسد ، که به دلیل آسیب ناشی از آفتاب و آب و هوا ، سیگار کشیدن و تغذیه نامناسب تشدید می شود. علاوه بر این ، مطمئن شوید که 2 بار در روز از مرطوب کننده بدون عطر استفاده می کنید. اکثر مشتریان عادی بوتاکس سالی 3-4 بار به پزشک مراقبت های اولیه خود مراجعه می کنند. آنها ضربه می زنند اما نتیجه را نمی بینند. تمایز اصلی در فرمولاسیون آنها است که بر میزان مصرف ، میزان پخش شدن محصول و سرعت مشاهده نتایج توسط بیمار تأثیر می گذارد. بیمار قادر است با پزشک کار کند و به طور مشخص مناطقی را که معتقدند منشاء میگرن هستند مشخص کند. 2. روی کدام قسمت از صورت بهتر کار می کند؟

بوتاکس روی قسمت هایی از صورت که دارای چین و چروک پویا هستند ، بهتر عمل می کند. در حالی که موضوع چین و چروک های پویا بهتر است جداگانه مورد بحث قرار گیرد ، من می گویم که آنها را می توان در مناطق زیر صورت یافت: پیشانی ، پای کلاغ ، بین ابروها و خطوط لبخند. تزریق بوتاکس یک راه حل م effectiveثر و در عین حال موقتی برای چین و چروک های پویا است. به این ترتیب تزریق بوتاکس می تواند از بدتر شدن خطوط و چین و چروک ها جلوگیری کند. این درمان توانایی بهبود ظاهر چین و چروک را دارد و می تواند پری و شکل لب ها را افزایش دهد. بوتاکس به ماهیچه ها تزریق می شود نه اعصاب ، و با مختل شدن قابلیت خم شدن ماهیچه کار می کند. بوتاکس مانع از انتشار استیل کولین می شود و در نتیجه ، عضله پیام انقباض را دریافت نمی کند. لایه بردار گلیکولیک با تحریک کلاژن در زیر اپیدرم کار می کند. عالی برای خطوط ریز ، چین و چروک چشم و خطوط لبخند ، اسید گلیکولیک نمی تواند به افتادگی پوست یا چین و چروک های جدی کمک کند. راه حل های زیادی برای از بین بردن و به حداقل رساندن خطوط ریز وجود دارد ، از جمله بوتاکس ، پرکننده های پوستی ، لیزر برای جوانسازی پوست و لایه برداری و کرم های شیمیایی موضعی.

این یکی از اطلاعات شناخته شده در مورد بوتاکس نیست ، مطمئناً! بوتاکس ، علیرغم اینکه از یک نوروتوکسین گرفته شده است ، واقعاً یک داروی بی خطر است – اما این امر با اقدامات احتیاطی متعددی مانند استفاده از نسخه تأیید شده توسط FDA تولید شده توسط آلرگان و تجویز مناسب توسط پزشکان مجرب همراه است. من می دانم که تصمیم گیری برای انجام هرگونه عمل پزشکی مستلزم کمی اعتماد به پزشک است ، اما این بدان معنا نیست که شما باید این روند را با چشم بسته انجام دهید. می توانید یک مشاوره را در یک مرکز جراحی پلاستیک حرفه ای برنامه ریزی کنید ، جایی که یک متخصص حرفه ای پزشکی اطلاعات مفصلی در مورد درمان تزریق بوتاکس در اختیار شما قرار می دهد. این کار رکورد را مستقیماً تنظیم می کند و می توانید مطابق نتایج عمل کنید. درمانهای غالباً برای حفظ نتایج مورد نیاز است. تعدادی از درمان هایی که می توانید در نظر بگیرید ، پرکننده ها ، Restylane ، Juvederm و لیزر می باشد. روشهای جدیدتر ، از جمله بوتاکس و InterStim ، می توانند در صورت از بین رفتن داروهای ضد موسکارینی استفاده شوند. شما می توانید بوتاکس را در هر نقطه از صورت خود انجام دهید.