اسکارهای ناشی از افزایش تشکیل بافت را کلوئید یا اسکار هیپرتروفیک می نامند. زخم های آکنه مرتبط با از دست دادن بافت – شبیه زخم های ناشی از آبله مرغان – شایع تر از کلوئیدها و اسکارهای هیپرتروفیک است. کلمه هایپرتروفی به معنی “بزرگ شدن” یا “رشد بیش از حد” است. هر دو اسکار هیپرتروفیک و کلوئید با مقادیر بیش از حد کلاژن ماده سلولی مرتبط هستند. اسکارهای فیبروتیک افسرده معمولاً بسیار بزرگ هستند ، با لبه های تیز و کناره های شیب دار. اسکارهای یخ گیر ممکن است در طول زمان به اسکارهای فیبروتیک افسرده تبدیل شوند. آنها نرم هستند ، اغلب دارای قاعده کمی چروکیده هستند و ممکن است در ظاهر مایل به آبی باشند زیرا عروق خونی در زیر زخم قرار گرفته اند. ترمیم کامل پوست ، مانند ظاهر قبل از آکنه ، اغلب ممکن نیست ، اما درمان اسکار معمولاً ظاهر پوست شما را بهبود می بخشد. هدف از درمان اسکار این است که ظاهر ظاهری قابل قبولی به پوست بدهد. این به حفظ رطوبت پوست کمک می کند و اجازه نمی دهد چربی اضافی روی پوست رسوب کند.

کلاژن اضافی در توده های فیبری روی هم انباشته می شود و در نتیجه یک زخم محکم ، صاف و معمولاً با شکل نامنظم ایجاد می شود. برخی از اسکارهای یخچال ممکن است با برش “پانچ” هر اسکار جدا شوند. پیوند پوست ممکن است تحت شرایط خاصی ضروری باشد – به عنوان مثال ، گاهی اوقات درم ابریژن تونل های وسیع و وسیع (که به آنها سینوس نیز گفته می شود) را که در اثر واکنش التهابی به سبوم و باکتری در فولیکول های چربی ایجاد می شود ، باز می کند. اما هنگامی که آکنه مردانگی رخ می دهد ، اغلب مواد شیمیایی خشن که برای دور نگه داشتن لکه های صورت استفاده می شوند ، بسیار قوی هستند و نمی توانند برای پوست ظریف مردانگی استفاده شوند. علت آکنه بسیار (چندعاملی) است ، از جمله: ژنتیکی ، غدد درون ریز (آندروژن ، فاکتور سبوتروپیک هیپوفیز و غیره) ، عوامل غذایی ، فعالیت خود غدد چربی ، عوامل روانی ، فصل ، باکتری های عفونی (Propionibacterium acnes ) ، لوازم آرایشی و سایر مواد شیمیایی. به غیر از این ، این به روشن شدن برخی از علائم من کمک کرد و پوست من صاف تر و شفاف تر به نظر می رسید- در کل. آیا به دلیل زخم های آکنه با ظاهر زشت ، نگران هستید؟

روشهای متعدد اغلب مورد نیاز است اما ممکن است جای زخم به طور قابل توجهی بهبود نیابد. نتایج طولانی مدت ممکن است با چندین روش انتقال چربی به دست آید. اسکار معمولی کلوئید یا هیپرتروفیک دارای قطر 1 تا 2 میلی متر است ، اما برخی از آنها ممکن است 1 سانتیمتر یا بزرگتر باشند. ماکول های آتروفیک معمولاً وقتی روی صورت ظاهر می شوند نسبتاً کوچک هستند ، اما ممکن است در بدن یک سانتی متر یا بزرگتر باشند. هنگامی که بافت دچار آسیب می شود ، بدن کیت ترمیم خود را به محل آسیب می رساند. کلوئید رشد بیش از حد بافت در محل آسیب است. در ساده ترین عبارت ، جای زخم در محل آسیب بافت ایجاد می شود. تولید بیش از حد کلاژن واکنش سلول های پوست به آسیب است. فقط سلولهای سطحی پوست برداشته می شوند ، بنابراین هیچ زخم اضافی ایجاد نمی شود. این ضایعات کوچک ، سفید و نرم هستند که اغلب به سختی در سطح پوست ظاهر می شوند – تا حدودی مانند سرسفیدهایی که به طور کامل رشد نکرده اند. روشهای موثری برای درمان و جلوگیری از این نوع آکنه وجود دارد. با این حال ، هنگامی که کار آنها به پایان رسید ممکن است یک محل ترمیم تا حدودی نامرتب به شکل بافت اسکار فیبری یا بافت فرسوده باقی بماند. گلبولهای سفید خون و مولکولهای التهابی ممکن است روزها یا حتی هفته ها در محل ضایعه فعال آکنه باقی بمانند.

از جمله عناصر کیت ترمیم می توان به گلبول های سفید خون و مجموعه ای از مولکول های التهابی اشاره کرد که وظیفه ترمیم بافت و مبارزه با عفونت را بر عهده دارند. مراقبت از پوست در اینجا چند نکته در مورد مراقبت از پوست طبیعی قومی است که باید بدانید. چربی در زیر سطح پوست تزریق می شود تا جای زخم های افسرده را افزایش دهد. میکرودرم ابریژن به جای برس سریع ، از کریستال های اکسید آلومینیوم که از یک لوله خلاء عبور می کنند ، برای برداشتن سطح سطحی استفاده می کند. این بیماری بیشتر در افراد با پوست تیره ظاهر می شود ، اما گاهی اوقات در افرادی با پوست سفید دیده می شود. در افراد با پوست تیره ، درم ابریژن ممکن است باعث تغییر رنگدانه شود که نیاز به درمان بیشتری دارد. برخی از رنگدانه های پس از التهاب ممکن است تا 18 ماه باقی بمانند ، به ویژه با قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب. لایه برداری شیمیایی ممکن است ناپدید شدن رنگدانه های پس از التهاب را تسریع کند. اسکارهای هیپرتروفیک و کلوئید سالها ادامه دارد ، اما ممکن است با گذشت زمان از اندازه آنها کاسته شود. آیا حاضرید “با زخم های خود زندگی کنید” و منتظر باشید تا با گذشت زمان محو شوند؟

آنها معمولاً کوچک هستند ، با لبه ای ناهموار و کناره های شیب دار – مانند زخم های ناشی از یخچال. آنها معمولاً کوچک هستند و به شکل دایره ای یا خطی هستند. تعدادی درمان برای اسکار آکنه از طریق جراحی پوست در دسترس است. با این حال ، قلب خود را در نظر بگیرید ، زیرا درمانهای مورد نیاز شما در نزدیکی شما هستند ، که در اصل محیط طبیعی شما یافت می شود. قبل از اقدام به درمان اسکارهای آکنه ، باید در مورد این س questionsالات با متخصص پوست خود مشورت کنید ، و سایر مواردی که از نظر شما مهم هستند. احساسی که شما در مورد زخم ها دارید. کنترل خود را در دست بگیرید و در مورد نحوه از بین بردن جای زخم آکنه احساس بهتری داشته باشید. وی