در بخش 3 بالا ، ما زمان نگهداری یا معیارهای تعیین زمان نگهداری را برای پردازش داده ها در رابطه با اهداف مختلف پردازش داده ها مشخص کرده ایم. در بیشتر مواقع ، آکنه بیش از آنکه تغییری در بافت پوست ایجاد کند ، فقط رنگدانه است. بافت کرم سبک است و به راحتی توسط پوست جذب می شود. پورفیرینها نور را در محدوده طول موج آبی بهتر جذب می کنند – 400 نانومتر تا 430 نانومتر. سپس شروع به خوردن غذاهایی کنید که با میراث و میراث شما بیشترین تناسب را دارد. اینها غذاهایی هستند که به بهترین نحو با وراثت ژنتیکی فرد سازگار هستند و بدن آنها را به خوبی تحمل می کند. همچنین عوامل دیگری نیز در تجمع این سموم دخیل هستند ، مانند کم خوابی ، عدم رعایت بهداشت بدن ، ذهن استرس زا ، نداشتن تمرینات ورزشی و …. دلایل زیادی وجود دارد که می تواند باعث ایجاد آکنه شود.

چند کار را می توان برای محافظت از پوست در برابر آسیب های زمستانی انجام داد و آنها بسته به نوع پوست شما متفاوت هستند. وقتی احساس سوزش یا خشک شدن کردم ، متوقف شدم و بعد از اینکه اجازه دادم پوست من برای چند روز استراحت کند ، دوباره شروع کردم. در این مورد ، من فکر می کنم که آب نمک ممکن است برای استفاده روی پوست بسیار خشن باشد زیرا ممکن است باعث تحریک بیشتر و بدتر شدن وضعیت شود. پس از شستشو ، کافی است صورت خود را با آب تمیز سرد تمیز کنید. ماسک صورت عسل و ماست به آبرسانی و تغذیه پوست کمک می کند و جلوه ای درخشان و درخشان به پوست می بخشد و به بسته شدن منافذ و رنگی یکنواخت به پوست ما کمک می کند. سپس می توانید بسته به قوام ماسک آن را بشویید یا آن را جدا کنید. سپس صورت را بشویید تا جادوی این ماسک آبرسان ساده آشکار شود.

وقتی صورت خود را با دستان خود می شویید ، حتماً ابتدا دستان خود را کاملاً بشویید. به عنوان اولین و یک گام مهم ، در نظر گرفتن بسیاری از موارد هنگام انتخاب مناسب ترین پرایمر برای صورت ، اهمیت زیادی پیدا می کند. بهبودی این جوش ها چند سال طول می کشد در حالی که جوش های جدید قبل از بهبودی قدیمی ظاهر می شوند و آثار تیره و زخم های قابل مشاهده ای به جا می گذارند که اگر به درستی درمان نشوند ، پوست را به یک آشفتگی تند و زننده تبدیل می کنند. من این را با 736 ین (حدود 30 ریال) از فروشگاه دارویی Tsuruha در حالی که در دوتونبوری اوزاکا بودم خریدم. این در 14 و 24 گرم موجود است. من 14 گرمی خریدم زیرا واقعاً اغلب از آن استفاده نمی کنم. بنابراین من معتقدم که یک لوله 14 گرم باید بتواند ماه ها دوام بیاورد ، حداقل برای من. با توجه به کمترین زمان باقی مانده پس از همه این موارد ، آنها در مراقبت از خود با مشکل روبرو می شوند. گروهی از افرادی که می توانند حداقل از مشاوره با متخصص پوست بهره مند شوند کسانی هستند که هرگز به طور رسمی با این بیماری تشخیص داده نشده اند.

با این حال ، نمک نیز کاملاً خشک می شود ، مخصوصاً برای افرادی که پوست حساس یا خشک دارند. از محصولات موهای چرب نیز باید اجتناب شود ، مخصوصاً برای کسانی که موهای بلندی دارند و اغلب با صورت شما تماس می گیرند. رعایت بهداشت فردی مانند شستن صورت و دوش گرفتن هر روز. پوست چیزی است که مردان و زنان باید از آن مراقبت کنند ، صرف نظر از جنسیت آنها و همچنین رنگ پوست آنها. هنگامی که میکروارگانیسم ها همگی به طور مرگبار مجروح می شوند ، راه حل مناسب می تواند لایه پوست شما را به منظور ایجاد سلول های خورشیدی کاملاً جدید به همراه نقاط ناپدید شده بازگرداند. به شما در ترمیم پوست کمک می کند. کرم های زیاد صورت و محصولات مرطوب کننده باعث اضافه بار شدن پوست می شوند و می توانند باعث ایجاد لکه شوند. هنگامی که رژیم غذایی گیاهخواری را شروع می کنید و گوشت را کاهش می دهید ، لکتین ها بر خون شما ، روی اندام خاصی از بدن یا سیستم کلی بدن تأثیر منفی می گذارد. با این حال ، شما نیازی ندارید.

برای انجام این کار ، به غذاهای قلیایی بیشتری نیاز دارید تا هرگونه عدم تعادل در بدن خود را از بین ببرید. شما باید هر روز بخوابید ، بنابراین بدن خود را از مرحله لازم خواب محروم نکنید. آیا می دانید خواب می تواند منجر به وضعیت بهتر پوست شود؟ بنابراین ، هر شب خوب بخوابید و از بیرون رفتن غیر ضروری شب خودداری کنید. پنجم نفس عمیق بکشید. بنابراین ، وقتی رژیم غذایی گیاهخواری پیدا می کنید ، بدن واکنش منفی نشان می دهد. با این وجود ، من گاهی اوقات دچار آکنه قرمز و متورم می شوم ، و من واقعاً از آنهایی که سرهایشان بیرون زده است متنفرم ، زیرا آنها واقعاً حتی زمانی که به آرامی آنها را لمس می کنید ، به شدت درد می کنند. این دوره طبیعی بلوغ است و تقریباً همه در مقطعی از زندگی دچار آکنه می شوند. آکنه در نوجوانان می تواند باعث ایجاد زخم شود که با درمان در مراحل بعدی زندگی برطرف می شود. آکنه یک مشکل کلی برای مردان در تمام مراحل زندگی است.