بهتر است آجیل های جایگزین بدون آکنه مانند بادام و بادام هندی را در رژیم غذایی خود قرار دهید ، زیرا باعث التهاب نمی شوند و سطح آندروژن را تحت تاثیر قرار نمی دهند. برخی غذاها سریعتر از بقیه قند خون را افزایش می دهند. آیا مصرف میوه گواوا می تواند فشار خون و چربی خون را کاهش دهد؟ آنها نرم هستند ، اغلب دارای قاعده کمی چروکیده هستند و ممکن است در ظاهر مایل به آبی باشند زیرا عروق خونی در زیر زخم قرار گرفته اند. از آنجا که پوست انفجارهای قدرتمندی را از لیزر جذب می کند ، ممکن است قرمزی پس از درمان برای چندین ماه وجود داشته باشد. مزایای زیبایی تزریق کلاژن معمولا 3 تا 6 ماه طول می کشد. تزریق کلاژن اضافی برای حفظ مزایای زیبایی با هزینه اضافی انجام می شود. ماکول های آتروفیک معمولاً وقتی روی صورت ظاهر می شوند نسبتاً کوچک هستند ، اما ممکن است در بدن یک سانتی متر یا بزرگتر باشند. البته استفاده از لوازم آرایشی بیش از حد منافذ پوست صورت شما ، از جمله روی پیشانی را مسدود می کند. تعریق می تواند منافذ را مسدود کرده و باعث تحریک قابل توجهی شود.

لبنیات یکی از التهابی ترین غذاهایی است که می توانید مصرف کنید. رژیم غذایی رژیم غذایی می تواند بر پوست شما تأثیر بگذارد. بسیار خوب ، ما در مورد همه این عوامل بحث نخواهیم کرد و در مورد آن از نظر پزشکی صحبت نخواهیم کرد ، بلکه فقط در مورد غذا برای پیشگیری از آکنه به عنوان یکی از عوامل بالا صحبت می کنیم. پیشگیری بسیار مهم است زیرا این بیماری معمولاً ناحیه صورت را تحت تأثیر قرار می دهد ، اگرچه در پشت ، شانه ها و بازوها نیز رخ می دهد. اما هنگامی که آکنه مردانگی رخ می دهد ، اغلب مواد شیمیایی خشن که برای دور نگه داشتن لکه های صورت استفاده می شوند ، بسیار قوی هستند و نمی توانند برای پوست ظریف مردانگی استفاده شوند. آیا حاضرید “با زخم های خود زندگی کنید” و منتظر باشید تا با گذشت زمان محو شوند؟ با گذشت زمان ، این زخم ها در افراد با پوست سفید از آبی متمایل به سفید به رنگ سفید عاج تغییر می کند و آشکارتر می شوند. در افراد با پوست تیره ، درم ابریژن ممکن است باعث تغییر رنگدانه شود که نیاز به درمان بیشتری دارد. نتایج طولانی مدت ممکن است با چندین روش انتقال چربی به دست آید.

نوع لیزری که استفاده می شود با نتایجی که هدف از انجام لیزر است تعیین می شود. در برخی موارد ، تنها یک درمان تنها چیزی است که برای دستیابی به نتایج دائمی لازم است. اگر مشکلات شدید آکنه دارید ممکن است نیاز به مشورت با متخصص پوست داشته باشید اما در موارد خفیف ، استفاده منظم از ماسک پوست زغال فعال می تواند آکنه صورت را تا حد زیادی کاهش دهد. برای داشتن پوستی بی عیب و نقص ، به غیر از دستگاه درمان نور قرمز ، می توانید دستگاه آکنه نور آبی خریداری کنید. کشف روش های درمان آکنه و شفافیت دائمی پوست ، از بین بردن بیشتر انواع زخم ها و علائم آکنه ، بدون استفاده از دارو ، بدون کرم یا پماد به طور طبیعی و دائمی در خانه. احساسی که شما در مورد زخم ها دارید. قبل از اقدام به درمان اسکار آکنه ، باید در مورد این س questionsالات با متخصص پوست خود مشورت کنید ، و سایر مواردی که از نظر شما مهم هستند.

با کاهش اسکار مواجه خواهید شد و در مدت کوتاهی احساس خوبی خواهید داشت. برخی از اسکارهای یخچال ممکن است با برش “پانچ” هر اسکار جدا شوند. رتینوئیک اسید موضعی ممکن است مستقیماً روی کلوئید استفاده شود. این وضعیت گاهی اوقات “الاستولیز دور چشمی” نیز نامیده می شود. ضایعات ممکن است ماهها تا سالها ادامه یابد. به خاطر داشته باشید که برای انجام این کار ، زمان زیادی طول می کشد ، در واقع بیش از چند ماه. با مخلوط کردن خاک رس بنتونیت با چند قطره روغن چریش می توانید ماسک صورت تهیه کنید. خوشبختانه ، مطمئناً روزانه می توان تعدادی از کارها را انجام داد تا مطمئن شویم که پوست ما تمایل کمتری به جوش دارد. اینها تصمیمات شخصی هستند که فقط شما می توانید بگیرید. شما مجبور نخواهید بود آنها را به طور کلی از زندگی خود حذف کنید ، اما اگر بتوانید کاهش دهید قطعاً کمک می کند. پس از شستن کامل و خشک کردن ، یک لایه نازک را روی صورت خود بمالید.

در این روش هر اسکار تا لایه چربی زیر جلدی بریده می شود. سوراخ ایجاد شده در پوست ممکن است با بخیه یا با پیوند پوست کوچک ترمیم شود. از آنجا که چربی در مدت 6 تا 18 ماه دوباره جذب پوست می شود ، معمولاً این روش باید تکرار شود. اسکارهای یخ گیر ممکن است در طول زمان به اسکارهای فیبروتیک افسرده تبدیل شوند. لیزرهایی با طول موج و شدت مختلف ممکن است برای بازسازی بافت اسکار و کاهش قرمزی پوست در اطراف ضایعات بهبود یافته آکنه استفاده شود. داغترین درمان های آکنه تنها با علائم آکنه (یعنی جوش ها ، جوش های سرسیاه و کیست هایی که روی پوست ظاهر می شوند) سروکار دارد ، در حالی که علت واقعی آکنه را نادیده می گیرد. به تازگی ، بسیاری از مردم داروهای دارویی و درمان هایی را انتخاب کرده اند که به صورت تجاری در بازار موجود است. فقط سلولهای سطحی پوست برداشته می شوند ، بنابراین هیچ زخم اضافی ایجاد نمی شود. چربی در زیر سطح پوست تزریق می شود تا جای زخم های افسرده را افزایش دهد. تصور می شود که این م mostثرترین درمان برای اسکار آکنه باشد. علاوه بر این ، آکنه نیز به این دلیل رخ می دهد که منافذ پوست شما با سبوم یا روغن ، پوست مرده یا باکتری مسدود می شود. پیوند پوست ممکن است تحت شرایط خاصی ضروری باشد – به عنوان مثال ، گاهی اوقات درم ابریژن از تونل های عظیم و وسیع (که به آن مسیرهای سینوسی نیز گفته می شود) ناشی از واکنش التهابی به سبوم و باکتری باز می شود.