Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

سفت کردن سینه ها با روشهای طبیعی بدون نیاز به جراحی

آنچه در این پست می‌خوانید

سفت کردن سینه ها

 

سینه های خانم ها بعد از ایام بلوغ شروع به رشد و بزرگ شدن مینماید و سپس تحت تاثیر تحریکات جنسی و یا بعد از دوران شیردهی به حداکثر سایز و حجم میرسد.اغلب خانم ها بعد از اتمام دوران شیردهی دچار یک معضل جدی هستند که آنهم شل شدن و افتادگی در ناحیه سینه ها است.

 

البته در بعضی از خانم ها هم بر اثر رژیم گرفتن های غیر اصولی وکاهش وزن شدید و ورزش کردن غیر اصولی در نواحی سینه ها ناگهان دچار شلی و افتادگی بافت سینه ها میشود.

سفت کردن سینه ها

مهمترین دغدغه فکری خانم هایی که قبلا دارای سینه های خوش فرم و دارای سایز مناسب بوده اند اینست که اگر دچار شلی و افتادگی بشوند آیا راهکار و در مان طبیعی و غیر جراحی وجود دارد؟

بله میتوانیم با روش تقویت بافت پوست بالای سینه با ترکیب چند روش پیشرفته و استفاده از کرم های کلاژن ساز مخصوص و کمک گرفتن از دستگاههای لیزر پیشرفته آرام آرام پوست بالای سینه را سفت نماییم که در این حالت بدون هیچگونه اثر جراحی به زیبایی قابل قبول برای فرم دهی و سفت کردن سینه میرسیم.

 

یکی از مهمترین نکات برای طی درمان مناسب برای سفت کردن سینه ها اینست که افراد استراتژی درمانی مربوط به لاغری و تناسب اندام خودشان را  از قبل مشخص نمایند. یعنی اینکه اگر نیاز به کاهش وزن دارندبهتر است با استفاده از رژیم غذایی اصولی و ورزش متوالی به این نتیجه برسند سپس اقدام به سفت کردن سینه ها نمایند زیرا در اغلب موارد هنگام انجام امور درمانی مربوط به کاهش وزن متاسفانه شاهد شلی و افتادگی سینه ها هستیم.

 

 

اگر سینه های بانوان علاوه بر شلی و افتادگی دارای حجم و سایز بزرگی هم بود باید حتما همزمان مسیر کوچک کردن سینه ها را هم انجام بدهیم زیرا سینه های بزرگ و سنگین ، ریسک بازگشت و شلی و افتادگی را بیشتر میکند.

 

 

 

 

سفت کردن سینه ها بدون جراحی با لیزر پیشرفته فوتونا بدون درد و خونریزی

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]