Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

درمان چروک دور چشم

آنچه در این پست می‌خوانید

درمان چروک دور چشم

 

اطراف چشم ، پوست نازکی دارد . عضلات اطراف چشم بصورت حلقوی و دایره ای دور هر چشم قرار گرفته است که با عمل انقباض این عضلات ، چشم ها تنگ تر میشود .به مرور زمان به علت شل شدن و کاهش الاستیسیته پوست اطراف چشم و فشار عضلانی مربوطه دو مدل چروک در اطراف چشم ایجاد میشود.

 

گروه اول : چروک هایی هستند که با حرکت عضلات ایجاد میشوند که اغلب در قسمت خارجی چشمها هستند و بعضی از آنها هم در زیر پلک پایینی ایجاد میشوند، این چروکها حالت دینامیک دارند یعنی با افزایش انقباض عضلانی عضلات اطراف چشم ،چروکها بیشتر میشوند.

 

گروه دوم : چروک های ثابت هستند که به آنها چروک های استاتیک گفته میشود یعنی اینکه انقدر فشار عضلانی و کاهش کیفیت پوست این نواحی زیاد شده است که چروک های این نواحی حالت پایدار و ثابت پیدا کرده است .

 

و در حالتی که حتی عضلات چشم حرکتی ندارند ولی باز هم این چرو ک ها دیده می شوند . چروکهای قسمت خارجی چشم به چروکهای پنجه کلاغی هم مشهور است و به واسطه خندیدن و یا هنگام تمرکز بینایی روی دیدن اجسام بیشتر هم میشوند.

 

به واسطه حساس بودن پوست نواحی اطراف چشم انجام امور درمانی مخصوص این نواحی نیازمند بالا بودن کیفیت دستگاهها و مواد استفاده شده برای درمان است که باعث ایجاد خطرات جدی برای چشم نشود.

 

درمان چروک دور چشم با کرمهای دور چشم بسیار خوب نتیجه میدهد و برای جلوگیری از شروع چروک و کمک به کاهش چروک دور چشم ساخته شده است اما بهتر است همراه با این محصولات از دستگاههای لیزر پیشرفته که بطور اختصاصی برای این منظور کاربرد دارند هم کمک گرفت. مزوتراپی،میکرونیدلینگ و انجام پی آر پی هم بسیار خوب و تاثیر گذار است.

رفع طبیعی چروک دور چشم با دستگاه فوتونا انجام میشود.

 

 

 

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]