Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

میکرودرم لیزری

آنچه در این پست می‌خوانید

میکرودرم لیزری نام روشی است که بوسیله نور لیزر از سطح پوست لایه برداری انجام میشود .بر خلاف میکرودرم های قدیمی که از طریق پاشیدن پودر در سطح پوست و بازجذب آن کار میکرد در  این روش مستقیما با تابیدن نور لیزر از سطح پوست عمل لایه برداری انجام میشود .

 

نکته مهم اینجاست که در حالت میکرودرم دستی میزان برداشت لایه پوست متناسب با میزان قدرت کشش دستگاه یا میزان فشار دست اپراتور متفاوت  است . حتی اینکه اپراتور یک ناحیه را چند بالا لایه برداری کند باعث ایجاد تفاوت در درمان میشود .

در حالیکه در روش میکرودرم لیزری بطور یکسان از سطح پوست لایه برداری انجام میشود و اگر در نواحی خاصی نیاز باشد بیشتر لایه برداری انجام شود میتوانیم با اضافه کردم دقیق و حرفه ای انرژی لیزر این کار را انجام بدهیم .

 

یکی از خواص جادویی و منحصر به فرد میکرودرم لیزر اینست که هنگام برخورد نور لیزر با سطح پوست بصورت تازیانه های میکروسکوپی مانند بر سطح زیرین سلولی باعث افزایش فعالیت و جوانسازی عالی میشود  بطوریکه افراد چند روز بعد از انجام میکرودرم لیزری مخصوصا با استفاده از یک کرم آبرسان  ویتامینه قوی ، شاهد پوستی شفاف و عالی  میشوند  که از نظر بانوان بسیار ایده آل و لذت بخش است . و این جوانسازی برای لیفت شدن بوست و جلوگیری از پیر شدن پوست بسیار عالی و موثر است .

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]