بوتاکس مصپورت

در ایرن انواع مختلفی از مارک های بوتاکس وجود دارد که مشهورترین آنها بوتاکس دیسپورت و زئومین و بوتاکس های چینی و کانادایی است .

بوتاکس مصپورت که بعضی ها به اشتباه مسپورت مینویسند یکی از بهترین و با کیفیت ترین بوتاکس های موجود در ایران است . بدون هیچگونه طرفداری اگر بخواهیم میزان کیفیت این بوتاکس را ارزیابی کنیم به جرات میتوان گفت که بوتاکس مصپورت در گروه بوتاکسهای با کیفیت بسیار عالی در سطح دنیا شناخته شده است .

ایت بوتاکس توسط شرکت مصون دارو در کرج تولید میشود و از نظر قدرت اثر و کیفیت بوتاکس بسیار عالی است . ماندگاری بوتاکس متوسط چهار الی شش ماه است . که البته متناسب با شرایط نگهداری دارو در یخچال و رعایت عوانل محیطی فرد گاها این اثرات بیشتر هم بوده است .
مواردی داشتیم که مراجعه کنندگان بیان کردند تا یکسال ماندگاری اثر بوتاکس داشتند .
بوتاکس مصپورت در ویالهای 500 واحدی تولید میشود و تقریبا برای ….. استفاد میشود از آنجایی که این بوتاکس در کشور ایران تولید میشود تحت نظارت مستقیم کارشناسان وزارت بهداشت ، دارای بالاترین کیفیت تولیدی است و بسیار عالی میتواند با نمونه های خارجی رقابت کند .

متوسط شروع اثر ایت بوتاکس از روز چهارن و پنجم است و حداکثر طی 14 الی 21 روز به اوج اثر خود میرسد .

معمولا در جلسه اول نقدار لازم بوتاکس تزریق نیشود ولی از آنجائی که قدرت عضلات در سمت چپ و راست صورت افرات کمی باهن متفاوت است معمولا در فاصله بین رو 14 الی 21 جهت ترمیم احتمالی و ویزیت مجدد انجام میشود .