Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

جوانسازی صورت

آنچه در این پست می‌خوانید

جوانسازی صورت

جوانسازی پوست صورت با لیزر

برای جوانسازی صورت با لیزر دستگاهای مختلفی ساخته شده است و از همه مهمتر اینکه خیلی از شرکتهای سازنده این دستگاها ادعاهای زیادی برای تاثیر پذیری بالای دستگاهایشان دارند .

درمیان لیزرهای جوانساز دارای تکنولوژی خاصی هستند که باید نکات بیشتری برای رعایت ایمنی را درنظر داشته باشیم . برای جوانسازی باید حتما از طریق روشهای طبیعی و بدون عارضه این کار انجام بشود و از روشهای کمکی دیگر برای افزایش تاثیر گذاری کمک گرفته بشود .

برای جوانسازی پوست ابتدا باید لایه های عمقی توسط گرمای تابیده شده توسط نور لیزر به مرحله ای برسند که رشته های کلاژن و الاستین موجود در لایه های زیرین پوست شروع به بازسازی مجدد نمایند که نکته مهم اینجاست که باید سطح پوست خنک باشد و به مرحله سوختگی نرسد .

 

اگر لایه درم  پوست که محل ساخت کلاژن است به دمای 42 الی 47 درجه برسد و به مدت 10 الی 15 دقیق دراین حالت بماند ولی سطح پوست خنک باشد مرحله اصلی بازسازی کلاژن شروع میشود .

دردستگاه های پیشرفته لیزر جوانساز پوست  مثل لیزر فوتونا  این نکته رعایت شده که با استفاده از سنسورهای بسیار دقیق سطح پوست کاملا کنترل میشود و دراین حالت اگر درجه حرارت بالا برود سریعا توسط این حسگر ها  علامت داده میشود و میتوانیم با استفاده ازسیستمهای سرما ساز پیشرفته گرما را در سطح پوست کاهش بدهیم .

این تصویر بصورت شماتیک بیان کننده مسیر پیری و شل شدگی پوست براثر جاذبه و سایر عوامل  پیری پوست است و با استفاده از لیزر فوتونا و سایر روشهای جوانسازی مکمل میتوانیم مسیر تخریب و پیری پوست را کنترل کنیم

 

درواقع لیزرهای جوانساز پیشرفته دارای تنظیماتی هستند که میتوانیم برای سنین  جوانتر هم از این لیزر کمک بگیریم و نقش ضد پیری را ایفا میکنند.

لیزر جوانساز فوتونا دارای پیشرفته ترین و کاملترین برنامه جوانسازی و لیفت صورت هستند که میتوانیم بهترین نتیجه را در عین ایمنی بالا کسب کنیم

 

 

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]