Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
کوترا

لیزرالکساندرایت 2022

آنچه در این پست می‌خوانید

.لیزرالکساندرایت 2022 این گروه از دستگاههای لیزر متناسب با قدرت بالا دارای کیفیت بسیار عالی و اثر گذاری فوق العاده ای در عرضه لیزرهای موی زائد هستند و مهمترین دستگاه از این خانواده  لیزر الکساندرایت کوترا است که به الکس سرد هم مشهور است .

لیزرالکساندرایت 2022

این دستگاه  لیزر الکساندرایت 2022 امریکایی اصل است و دارای تاییدیه FDA امریکا است و از نظر تاثیر گذاری دارای اثر بسیار عالی بوده تا جاییکه اگر فرد مراجعه کننده مشکل هورمونی نداشته باشد  و از نظر ارثی دارای پرمویی نباشند و همچنین مصرف غذاهای هورمونی زیادی نداشته باشند و از نظر تنظیمات عددی توسط پزشک مطب عدد مناسبی برای فرد تنظیم بشود انتظار نتیجه گیری طی ۴ الی ۶ جلسه و بالای ۹۵ درصد تاثیر درمانی وجود دارد .

 

البته در اینجا لازم میدانم یک مثال ساده ای را برایتان بیان کنم که بتوانید فرق بین دستگاههای لیزر الکساندرایت 2022 را بهتر بشناسید . ما در اینجا با دو موضوع متفاوت مواجه میشویم . اول اینکه یک دستگاه سال تولید 2022 است و دوم اینکه یک دستگاه دارای تکنولوژی 2021 است . و اما فرق این دو حالت چیه ؟

 

مثلا ما دو عدد ماشین داریم  اولی  یک دستگاه پراید سال تولید 2022 است و دومی یک دستگاه اسپورتیج 2021 است  فکر کنم خوب منظور را متوجه شدید، بله بعضی از دستگاهها دارای تکنولوژی قدیمی هستند ولی همچنان توسط کارخانه مورد نظر تولید میشوند ولی دلیلی بر بروز بودن از نظر قدرت و توانمندی نیست به همین دلیل با کمی تحقیق و بررسی سعی کنید جدید ترین تکنولوژی روز دنیا را پیدا کنید .

 

 

 

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]