کوترا

لیزرالکساندرایت ۲۰۲۱

.لیزرالکساندرایت ۲۰۲۱ این گروه از دستگاههای لیزر متناسب با قدرت بالا دارای کیفیت بسیار عالی و اثر گذاری فوق العاده ای در عرضه لیزرهای موی زائد هستند و مهمترین دستگاه از این خانواده  لیزر الکساندرایت کوترا است که به الکس سرد هم مشهور است .

لیزرالکساندرایت ۲۰۲۱

این دستگاه  لیزر الکساندرایت ۲۰۲۱ امریکایی اصل است و دارای تاییدیه FDA امریکا است و از نظر تاثیر گذاری دارای اثر بسیار عالی بوده تا جاییکه اگر فرد مراجعه کننده مشکل هورمونی نداشته باشد  و از نظر ارثی دارای پرمویی نباشند و همچنین مصرف غذاهای هورمونی زیادی نداشته باشند و از نظر تنظیمات عددی توسط پزشک مطب عدد مناسبی برای فرد تنظیم بشود انتظار نتیجه گیری طی ۴ الی ۶ جلسه و بالای ۹۵ درصد تاثیر درمانی وجود دارد .

 

البته در اینجا لازم میدانم یک مثال ساده ای را برایتان بیان کنم که بتوانید فرق بین دستگاههای لیزر الکساندرایت ۲۰۲۱ را بهتر بشناسید . ما در اینجا با دو موضوع متفاوت مواجه میشویم . اول اینکه یک دستگاه سال تولید ۲۰۲۱ است و دوم اینکه یک دستگاه دارای تکنولوژی ۲۰۲۱ است . و اما فرق این دو حالت چیه ؟

 

مثلا ما دو عدد ماشین داریم  اولی  یک دستگاه پراید سال تولید ۲۰۲۱ است و دومی یک دستگاه اسپورتیج ۲۰۲۱ است  فکر کنم خوب منظور را متوجه شدید، بله بعضی از دستگاهها دارای تکنولوژی قدیمی هستند ولی همچنان توسط کارخانه مورد نظر تولید میشوند ولی دلیلی بر بروز بودن از نظر قدرت و توانمندی نیست به همین دلیل با کمی تحقیق و بررسی سعی کنید جدید ترین تکنولوژی روز دنیا را پیدا کنید .

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن