Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

اثر بوتاکس برای کنترل و کاهش میگرن

آنچه در این پست می‌خوانید

درمان میگرن با بوتاکس

درمان میگرن یکی از سخت ترین و پیچیده ترین درمنهای پزشکی است و یکی از دلایل اصلی این سختی اینست که به سادگی نمیتوانیم علت ایجاد کننده میگرن را شناسایی و درمان کنیم .
در نهایت پس از شروع حمله میگرنی انقباض عضلانب در نواحی مختلف سر را شاهد هستین که متتاسب با شدت و گسترس نواحی دیگر میتواند قسمت کوجک یا کل سر و گردن را درگیر نماید .

در نسیر درمان و پیشگیری و کنترل میگرن با تزریق بوتاکس از یکی ترفند حرفه ای و جالب کمک گرفته میشود .
وقتیکه شروع حمله میگرنی را داریم پیام های عصبی به عضلات نواحی مختلف سر و گردن ارسال میشود و باعث اتقابض شدید این عضلات و عروق خونی میشود در این روش با تزریق بوتاکس در عضلات سر و گردن مانع از انقباض این عضلات میشویم و به مرور زمان طی جلسات مختلف درمانی که به فاصله متوسط هر شش ماه یکبار انجام میشود و روی میگرن هن از نظر تعداد دفعات حمله میگرنی و هم از نظر شدت حمله میگرنی کاهش بسیار چشمگیری داریم .

البته این نکته را هم ذکر کنیم که تزریق بوتاکس باعث قطع کامل حمله میگرنی نمیشود ولی از آنجایی که باعث کاهش تعداد دفعات و کاهش شدت و قدرت حمله های میگرنی میشود میتواکد یکی از بهترین روشهای پیشگیری کنترل میگرن محسوب شود ‌ البته لازم است بیماران مواردی را که با عث اشدید و شروع حمله های میگرنی است را حتما رعایت کنند و در این مسیر همزمان با پزشک متخصص مغز و اعصاب هم مشورت های درمانی تکمیلی را داشته باشند .

 

درمان و کنترل میگرن با تزریق بوتاکس

درمان و کنترل میگرن با تزریق بوتاکس سردرد های عصبی حاد میگرنی قیمت هزینه بهترین مرکز دکتر

 

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]