Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

تزریق ژل پروفایلو

آنچه در این پست می‌خوانید

تزریق ژل پروفایلو

 

پروفایلو چیست؟

از تزریق ژل پروفایلو برای جوانسازی صورت ، رفع شلی ، افتادگی و چین و چروک های پوست صورت و گردن استفاده میشود.

این روش با تحریک تولید کلاژن پوست را از داخل جوان می کند.

این روش بهترین و طبیعی ترین جایگزین برای روش های جوانسازی تهاجمی ( جراحی ) است .

تزریق پروفایلو نه تنها چین و چروک و افتادگی پوست را برطرف می کند بلکه به رطوبت و حالت ارتجاعی پوست نیز کمک می کند.

پروفایلو به دلیل آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید می تواند تمامی انواع رشته های پروتئینی ضروری برای جوان ماندن پوست من جمله کلاژن و الاستین را تحت تاثیر قرار دهد.

در اثر افزایش سن تولید مواد جوانساز پوست کاهش پیدا می کند و پوست دچار پیری و چین و چروک می شود.

پروفایلو از جنس هیالورونیک اسید است که به صورت کاملا طبیعی ساختار پوست را تکمیل می کند.

نتایج تزریق ژل پروفایلو بعد از 2 هفته دیده می شود، این روش درمانی بهترین انتخاب برای افرادی است که با مشکلاتی مثل افزایش سن، خستگی یا تیرگی پوست و کاهش حجم صورت مواجه هستند.

 

نقاط تزریق ژل پروفایلو

ابتدا باید یک مشاوره تخصصی متناسب آناتومی صورت و نیاز و خواسته خود از پزشک تان دریافت کنید. بعد از دریافت مشاوره و قبل از شروع تزریق کرم بی حس کننده به ناحیه مد نظر زده می شود.

ژل پروفایلو معمولا به گونه، چانه و فک تزریق میشود وباعث افزایش حجم زیر پوستی شده و در نتیجه به از بین رفتن چین و چروک های سطحی یا عمیق کمک می کند.

مزایای تزریق ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو با بازگردانی طبیعی حجم به نواحی تزریق شده باعث بهبود حالت ارتجاعی و سفتی پوست در نواحی مختلف: گردن، اطراف دهان و دست ها بدون ایجاد ظاهری مصنوعی میشود.

بسیاری از مراجعین انجام تزریق پروفایلو در نواحی بین گونه و چانه را تقاضا می کنند. پروفایلو در 8 هفته ظاهر ناحیه بین گونه و چانه را بهبود می بخشد. این پروسه بهتر است در دو جلسه با فاصله 4 هفته انجام شود.

تفاوت فیلر های دیگر و ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو برخلاف فیلر ها، باعث افزایش حجم غیرطبیعی نمیشود و با تحریک تولید مجدد سلول ها ، به صورت طبیعی باعث رفع شدن افتادگی و پیری پوست صورت میشود و لایه های پوست را به حالت اولیه خود برمی گرداند.

نتایج تزریق ژل پروفایلو چه موقع ظاهر می شود؟

نتایج این فرایند می توانند فوری باشند. افزایش سفتی، حالت ارتجاعی و جوانسازی صورت می تواند بعد از 6 ماه دیده شود.

افزایش سفتی، حالت ارتجاعی و بهبود کلی کیفیت پوست می تواند پس از گذشت 6 ماه از تزریق ژل پروفایلو نمایان می شوند. با این حال، این مورد به مقدار اصلاح مورد نیاز، سن فرد و سبک زندگی او بستگی خواهد داشت. برای دریافت بهترین نتایج، تزریق 2 میلی لیتر از پروفایلو 1 ماه پس از تزریق اولیه توصیه می شود. همچنین بسته به پاسخ بدن به درمان، جهت حفظ نتایج به دست آمده جلسات درمانی بعدی برای بیمار برنامه ریزی می شوند.

چند جلسه تزریق ژل پروفایلو باید انجام شود؟

میزان تزریق بسته به نیاز و خواسته افراد متفاوت است ولی معمولا برای کسب نتایج طبیعی و مطلوب  ، تزریق 4 میلی لیتر پروفایلو در 2 جلسه با فاصله یک ماه انجام میشود. در برخی موارد که علائم پیری شدید تر هستند، امکان دارد به تزریق 8 میلی لیتر دارو در 4 جلسه درمانی نیاز باشد.

آیا ژل پروفایلو عوارض جانبی دارد ؟

التهاب ، تورم ، قرمزی و حساسیت به لمس به مقدار کم تا 24 ساعت بعد از تزریق معمولا وجود دارد و بعد از 24 ساعت خود به خود برطرف می شود.

در صورتی که تزریق ژل توسط متخصص انجام شود ، عوارضی مانند عفونت یا خونریزی در تزریق ژل پروفایلو دیده نمی شوند.

پروفایلو بهتر است یا هایفوتراپی؟

پروفایلو یکی از پر غلظت ترین هیالورونیک اسید های بازار است که نه تنها در آبرسانی بلکه در فرم دهی و رفع شلی پوست تاثیر می گذارد.

رهاسازی تدریجی هیالورونیک اسید در پوست منجر به بهبود کیفیت و سفتی پوست به منظور برطرف سازی شلی و افتادگی میشود.در ضمن پروفایلو می تواند باعث آبرسانی به پوست بشود. پروفایلو به مدت یک ماه در پوست باقی می ماند.

HIFU  یکی از رایج ترین تکنیک های غیر تهاجمی در سفتی پوست صورت و گردن محسوب می شود.  هایفوتراپی  با انتقال امواج اولتراسوند به لایه های عمقی پوست اثر خود را اعمال می کند.مکانیسم سفتی پوست توسط HIFU  بر تولید کلاژن به واسطه حرارت می باشد.این روش می تواند باعث از بین رفتن چربی ها و در افراد لاغر باعث کاهش بیش از حد چربی شود.

هایفو چندین مزیت زیبایی دارد از جمله: کاهش چین و چروک، سفت کردن پوست شل گردن، لیفت گونه، ابرو و پلک، بهبود زاویه فکی و سفتی پوست و خطوط دکولته می گردد.

تغییرات ایجاد شده توسط هایفو برای اثر بخشی به 6 ماه زمان احتیاج دارد. در مقابل، نتیجه تزریق ژل پروفایلو بلافاصله بعد از انجام این اقدام قابل مشاهده هستند.

انواع برندهای فیلر
تزریق انواع فیلرهای مختلف در مرکز دکتر غلامی

برای رزرو وقت و یا دریافت مشاوره تخصصی کافیست در دایرکت اینستاگرام پیام دهید و یا با شماره تماس های 02126605238 – 02191018950 – 09193612139 تماس بگیرید

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]