زاويه سازي فك

زاویه سازی با ژل

يكي از مد هاي زيبايي دنيا داشتن يك فك v شكل است كه اين روش از راه هاي متنوعي امكان پذير است
راه هاي تهاجمي مثل جراحي فك و يا اضافه كردن پروتز چانه و يا راه هاي ساده تر و طبيعي تر مثل تزريق ژل براي ايجاد حجم و زاويه دادن به اطراف قاب صورت و حجم دهي چانه و گاهي با روش ليفت و لاغر كردن اطراف صورت و حذف غبغب و بيرون كشيدن استخوان فك به زيبايي ميتوان صورتي مدرن و زاويه دار ساخت.

زاویه سازی فک

البته در صورت های حجم و گوشتی انجام این کار خیلی سخت تر از صورت های لاغر است چون با توجه به حجم زیاد صورت نیاز به تزریق مقدار بیشتری ماده ژل زیر لایه پوست است .

همچنین در افرادی که بر اثر رزیم گرفتن های غیر اصولی و کاهش وزن های شدید دچار شلی و افتادگی پوست شده اند هم نیاز به حجم بیشتری ژل است .

البته با روشهای مختلف مثل لیفت با نخ هم میتوانیم برای بالا کشیدن پوست اقدام کنیم ولی نکته مهم اینست که برای افزایش حجم زیر پوست ناحیه فک در نهایت نیازمند تزریق ژل هستیم .

معمولا ماندگاری ژلهای تزریق شده متوسط بین 9 الی 12 ماه است ودر مواردی استثنایی افرادی هستند که بدنشان ژل را سریع حل میکند و ممکن است تا شش ماه بعد حل بشود .همچنین افرادی که زیاد در معرض گرما هستند نیز احتمال از بین رفتن زودتر ژل وجود دارد .

زاویه دار کردن صورت

نکته مهمتر اینکه اول باید از نزدیک وضعیت صورت افراد دیده شود و در بهترین حالت ممکن ارزیابی نهایی انجام بشود و سپس اقدام به تزریق ژل صورت بگیرد . همچنین وضعیت صورت افراد با هم متفاوت است و نمیتوانیم یک طرح ثابت را برای همه افراد در نظر بگیریم . باید متناسب با صورت هر فرد نسبت به تزریق ژل برای زاویه فک اقدام کرد .