مدلینگ و زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل

زاویه سازی فک

 

زاویه سازی فک چیست؟ یکی از مد های زیبایی دنیا داشتن یک فک v شکل است که این روش از راه های متنوعی امکان پذیر است. راه های تهاجمی مثل جراحی فک و یا اضافه کردن پروتز چانه و یا راه های ساده تر و طبیعی تر مثل تزریق ژل برای ایجاد حجم و زاویه دادن به اطراف قاب صورت و حجم دهی چانه و گاهی با روش لیفت و لاغر کردن اطراف صورت و حذف غبغب و بیرون کشیدن استخوان فک به زیبایی میتوان صورتی مدرن و زاویه دار ساخت.

 

البته در صورت های حجم و گوشتی انجام این کار خیلی سخت تر از صورت های لاغر است چون با توجه به حجم زیاد صورت نیاز به تزریق مقدار بیشتری ماده ژل زیر لایه پوست است .

همچنین در افرادی که بر اثر رزیم گرفتن های غیر اصولی و کاهش وزن های شدید دچار شلی و افتادگی پوست شده اند هم نیاز به حجم بیشتری ژل است .

البته با روشهای مختلف مثل لیفت با نخ هم میتوانیم برای بالا کشیدن پوست اقدام کنیم ولی نکته مهم اینست که برای افزایش حجم زیر پوست ناحیه فک در نهایت نیازمند تزریق ژل هستیم .

معمولا ماندگاری ژلهای تزریق شده متوسط بین ۹ الی ۱۲ ماه است ودر مواردی استثنایی افرادی هستند که بدنشان ژل را سریع حل میکند و ممکن است تا شش ماه بعد حل بشود .همچنین افرادی که زیاد در معرض گرما هستند نیز احتمال از بین رفتن زودتر ژل وجود دارد .

عکس قبل و بعد ژل زاویه سازی فک
زاویه سازی فک یکی از بهترین راه های ایجاد چهره ای جذاب تر است.

مزایای تزریق ژل زاویه سازی فک

 

  1.  این ژل ها کاملا ایمن و بی خطر با نتایج ظاهری بسیار طبیعی هستند.
  2. زمان تزریق ژل بسیار کوتاه است.
  3. در این روش بی حسی به صورت موضعی است.
  4. می توان ژل را در صورت عدم رضایت با استفاده از مواد خاصی، به صورت کامل تخلیه نمود و به حالت عادی برگرداند.
  5. هزینه ابتدایی برای تزریق چربی به صورت، کمتر از تزریق چربی است.
  6. تزریق ژل دوره نقاهت سریعتری نسبت به تزریق چربی دارد.
  7. فرآیند تزریق ژل معمولا ۳۰ دقیقه به طول می انجامد.

میزان ماندگاری فیلر چقدر است ؟

معمولا ماندگاری ژلهای تزریق شده متوسط بین ۹ الی ۱۲ ماه است ودر مواردی استثنایی افرادی هستند که بدنشان ژل را سریع حل میکند و ممکن است تا شش ماه بعد حل بشود .همچنین افرادی که زیاد در معرض گرما هستند نیز احتمال از بین رفتن زودتر ژل وجود دارد .

سن مناسب برای انجام زاویه سازی چقدر است ؟

باید توجه داشت که انجام زاویه سازی توسط جراحی انجام نمی شود و با تزریق ژل یا چربی به صورت انجام می پذیرد. لذا مساله سن خیلی مطرح نیست و تقریبا از سن ۱۸ سالگی به بعد می توان برای زاویه سازی صورت اقدام کرد.

زاویه سازی صورت با فیلر برای چه کسانی مناسب است؟

زاویه سازی صورت با فیلر برای بانوان و آقایانی که خواهان از بین بردن چین و چروک های پوست خود و بازگردانی حجم صورتی که با افزایش سن از بین رفته بود هستند، مناسب می باشد. همچنین وضعیت سلامت و داشتن اهداف واقعی مهم است.زاویه سازی صورت با فیلر عموماً برای افرادی که صورت های کوچک و گردی دارند و یا دفرمگی خاصی در زوایای صورتشان ایجاد شده است، پیشنهاد می شود.

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر چگونه انجام می شود؟

پیش از شروع پروسه تزریق فیلر، اندکی کرم بی حسی موضعی برای راحتی هر چه بیش تر شما در ناحیه مورد نظر استعمال می شود. سرنگی که پیش تر از ژل های مخصوص پر شده است، به زاویه های صورت و به مقدار مورد نیاز تزریق می گردد. معمولاً برای افزایش کانتور صورت، جلسات ترمیمی لازم می باشد.

 

نکته مهمتر اینکه اول باید از نزدیک وضعیت صورت افراد دیده شود و در بهترین حالت ممکن ارزیابی نهایی انجام بشود و سپس اقدام به تزریق ژل صورت بگیرد . همچنین وضعیت صورت افراد با هم متفاوت است و نمیتوانیم یک طرح ثابت را برای همه افراد در نظر بگیریم . باید متناسب با صورت هر فرد نسبت به تزریق ژل برای زاویه فک اقدام کرد .

جهت تماس با کارشناس تخصصی تزریق ژل با شماره  ۰۹۱۹۳۶۱۲۱۳۹  تماس بگیرید

زاویه سازی فک با تزریق ژل فیلر قیمت و هزینه

زاویه سازی فک با تزریق ژل مدلینگ صورت

انواع برندهای فیلر
تزریق انواع فیلرهای مختلف در مرکز دکتر غلامی

برای رزرو وقت و یا دریافت مشاوره تخصصی کافیست در دایرکت اینستاگرام پیام دهید و یا با شماره تماس های ۰۲۱۲۶۶۰۵۲۳۸ – ۰۲۱۹۱۰۱۸۹۵۰ – ۰۹۱۹۳۶۱۲۱۳۹ تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
تماس مستقیم