درمانهای مفید, جوانسازی, مقالات

نظرات در مورد لیزر فوتونا

نظرات درمورد لیزر فوتونا

نظرات در مورد لیزر فوتونا

در مورد اينكه افرادي ك از خدمات دستگاه ليزر فوتونا استفاده كرده اند چه نظري دارند حتما ب چند مورد دقت كنيد:

اول اينكه آيا براي اين افراد از دستگاه اصلي و اورجينال استفاده شده يا متاسفانه از دستگاه هاي كپي كه مشابه به دستگاه فوتونا ساخته شده از اين خدمات بهره برداري كرده اند؟!

مسلما” وقتيكه از دستگاه غير اصلي و كپي كه تقريبا” هيچ گونه اثر درماني مشابه دستگاه اصلي فوتونا ندارد استفاده بشود پس تقريبا انتظار مشاهده نظرات خوب از دريافت كنندگان نزديك به صفر است.

نكته دوم اينكه ليزر فوتونا داراي محدوده وسيعي از تنظيمات و برنامه هاي عملكردي مختلف است كه بعضي از اين تنظيمات بصورت پيش فرض روي دستگاه قرار دارد و معمولا بنام جوانسازي چهار بعدي يا 4D ليفت مشهود است

و بعضي ديگر از تنظيمات بوسيله پزشك براي بيمار تنظيم و اجرايي ميشود كه حتي ميتواند خيلي قوي تر و موثرتر از تنظيمات تنظيم شده بصورت پيش فرض روي دستگاه باشد.

اما در يك نظر كلي در مورد اين دستگاه بايد بگوييم كه تقريبا اين دستگاه يكي از كاملترين و بهترين دستگاههاي ساخته شده براي حوزه زيبايي پوست و مو و جوانسازي در دنيا است كه داري چندين جايزه بين المللي در اين مورد است،

نظرات درمورد لیزر فوتونا

نكته مهم اينست كه  اين دستگاه در خارج از كشور در بين متخصصان اين حوزه از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار است.

و در اغلب كشورهاي پيشرفته دنيا مراكز مجهز و حرفه اي از خدمات اين دستگاه براي مراجعين استفاده ميكنند.شما هم ميتوانيد جهت بررسي كامل اين دستگاه در گوگل نام انگليسي اين دستگاه بنام fotona را جستجو كنيد و تمام مراكز و نتايج مرتبط با اين دستگاه را كامل مشاهده كنيد.

اسم دستگاه و نام پزشكي اين درمان را در گوگل به انگليسي جستجو كنيد مثلا براي درمان اسكار جاي جوش كلمه Sacar acne fotona را جستجو كنيد و نتايج را با حوصله بررسي كنيد.

يا در سايت يوتيوب فيلم هاي ارائه شده توسط مراكز درماني را كه براي اين دستگاه استفاده شده را بررسي و مشاهده نماييد.البته شايان ذكر است كه در كنار كيفيت بالاي اين دستگاه استفاده از تنظيمات خوب و موثر توسط تيم درماني هم براي كسب نتايج بهتر خيلي خيلي مهم و تاثير گذار است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *