Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

اصلاح فرم بینی با تزریق ژل

آنچه در این پست می‌خوانید

اصلاح فرم بيني با فيلر

عکس قبل و بعد فیلر بینی
اصلاح فرم بینی با تزریق ژل بدون جراحی

تزریق فیلر به بینی

تزریق فیلر بینی معمولا به منظور اصلاح مشکلات جزئی بینی انجام می شود. به این معنی که کسانی که خواستار تغییرات اساسی در ساختار بینی خود نیستند و به دنبال اصلاح مشکلات جزئی هستند می توانند از این روش استفاده کنند. طبیعتا اصلاح فرم بینی با فیلر نیازمند جراحی نیست و هیچ گونه صدمه ای به بافت بینی وارد نمی کند. این روش بدون عارضه ، بدون درد و فاقد خونریزی و دوره بهبودی است. این ویژگی ها و نتیجه گیری سریع باعث شده اند که تزریق فیلر بینی روز به روز محبوب تر شود.

یکی از مهم ترین مزیت های این روش طبیعی و غیرتهاجمی بودن آن استو نتایج این روش به قدری طبیعی است که گویی فرم اصلاح شده بینی شما همان فرم مادرزادی بینی شما است .

اندازه گیری و تناسب بندی دقیق و تخصصی به منظور تزریق مقدار مناسب فیلر در ناحیه مناسب بینی برای گرفتن نتیجه مطلوب  اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

بی حسی در این روش معمولا مورد نیاز نیست اما اگر مراجع به آستانه تحمل پایین تری داشته باشد یا تزریق در نقاط حساس تر مثل نزدیک نوک بینی انجام شود ، بی حسی به صورت موضعی قابل انجام است.

 

نحوه تزریق و محل تزریق فیلر در نتیجه نهایی و میزان ماندگاری نتیجه و حفظ ظاهر بینی بسیار مهم است. فیلر معمولا در لایه‌ های عمقی تر بینی تزریق می ‌شود . استفاده از متد درست و فیلر مرغوب و با کیفیت می تواند ماندگاری بین  6 ماه تا  حتی 3 سال برای شما داشته باشد.

با این روش چه مشکلاتی را می توان برطرف کرد ؟

از فیلر برای اضافه کردن حجم پل بینی، نوک بینی و اصلاح ناهمواری‌ های نواحی مختلف بینی استفاده می ‌شود.

تزریق فیلر بینی برای چه کسانی مناسب نیست ؟

افراد دارای قوز بزرگ روی بینی خود و یا بینی با ناهنجاری ‌های حاد مثل شکستگی بهتر است از روش های جراحی بینی استفاده کننده تا نتایج قابل توجه تر و مناسب تری بگیرند.

آیا ممکن است فیلر بینی جا به جا شود؟

در صورت تزریقی در عمق مناسب و به مقدار مناسب احتمال حرکت فیلر به نواحی اطراف کم است و این عارضه در موارد بسیار محدود و در صورت نداشتن تکنیک مناسب تزریق ممکن است اتفاق بیفتد.

 

مراقبت های پس از اصلاح فرم بینی با فیلر

مراقبت های بعد از تزریق به بهبودی سریع و گرفتن نتایج بهتر و ماندگار تر می تواند کمک کند.

  • از زدن کرم های مو بر ، کرم های ضد لک یا سفید کننده و مواد موضعی دیگر مثل رتینول و محصولات حاوی رتینوئیک اسید روی بینی خودداری کنید.
  • سعی کنید در هنگام خواب رو به پشت و صاف بخوابید تا بتوانید از تماس و اعمال فشار روی بینی خودداری کنید.

مواردی که نیازمند مشورت با پزشک قبل از انجام تزریق فیلر بینی هستند :

  • عفونت فعال در ناحیه سینوس.
  • حساسیت به هیالورونیک اسید
  • بیماری تشخیص داده شده در بافت همبند یا خون
  • سابقه سینوزیت

ماندگاری اصلاح فرم بینی با فیلر چقدر است ؟

زمانی که شما به فرم مد نظر خود برسید ، تقریباً ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری فیلر طول می ‌کشد.

برای اینکه بتوانید فرم بینی خود را به صورت کامل حفظ کنید معمولا به یک جلسه تزریق یادآور هر 6 ماه یکبار نیاز دارید و دلیل این امر متابولیسم طبیعی هیالورونیک اسید (ماده اصلی سازنده فیلرها) در بدن است .

اصلاح فرم بینی با فیلر عوارض دارد؟

این پروسه نسبت به سایر اقدامات زیبایی که با تزریق فیلر انجام می شوند ، حساس تر است . بینی حاوی عروق خونی ظریف فراوان است و از طرفی در نزدیکی چشم قرار دارد که یک اندام حساس دیگر است. بنابراین تزریق فیلر بینی نیاز به تخصص و تجربه کافی پزشک در انجام به این نوع تزریق فیلر را دارد.

معمولا  تنها عارضه اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر ، قرمزی و حساسیت در ناحیه تزریق تا 24 ساعت بعد از انجام این متد می‌ باشد.

کبودی در محل تزریق اصلاح فرم بینی، تورم و حالت تهوع از عوارض شایع این اقدام هستند.

هزینه اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر برای اصلاح بینی بستگی به نوع فیلر تزریقی ، مقدار تزریق ، ناحیه تزریق و نوع اصلاحی که روی بینی انجام می شود می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از هزینه های دقیق باید ابتدا مشاوره دریافت کنید . برای دریافت مشاوره می توانید با شماره تماس 02126605238 تماس بگیرید.

انواع برندهای فیلر
تزریق انواع فیلرهای مختلف در مرکز دکتر غلامی

برای رزرو وقت و یا دریافت مشاوره تخصصی کافیست در دایرکت اینستاگرام پیام دهید و یا با شماره تماس های 02126605238 – 02191018950 – 09193612139 تماس بگیرید.

برای دوستان خود بفرستین!

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

به این مطلب امتیاز دهید

[kkratings]